Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Helix piercinget hol érdemes...

Helix piercinget hol érdemes szúratni?

Figyelt kérdés
Konkrét szalonok és akár piercerek is érdekelnének (Budapesten) nem "westendbe ne, bárhol máshol" válaszok. Illetve csak olyat szeretnék, aki szúr és normálisan elmond utána mindent

2019. szept. 20. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Én helixre megyek westendbe jhéten.. Maximálisan ajánlom. Fülembe szúrtak ott lyukat kb. Másfél éve semmi baj nem volt vele soha. Normálisan elmondanak mindent, nagyon kedvesek, jó hangulat van mindig. Annyi, hogy amit ott ajánlanak amivem kenegeted na az szart se ér helyette inkább patikában vegyél valamit...
2019. szept. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
bármilyet csak a swastika tattoo-ban(BP) csináltatnék. Gergő nagyon ügyes, gyors és pontosan dolgozik. kedvesek a többiek is. jó áraik vannak. plázás helyre sose mennék.
2019. szept. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy helixet azért egy plázaszalonos piercer is meg tud csinálni, de ha tutira akarsz menni, akkor Zagyvait ajánlom pl, ő a Trigunában van, de a fentebb említett Swastika is jó, meg szerintem az Inkman tattooban Dávid is ügyes, és az áraik is barátságosak.
2019. szept. 22. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gerinél szúrattam a múlt héten :) csak úgy voltam vele, hogy még mást is ki akarok próbálni:DDD de köszi az ajánlásokat, Dávidon erősen gondolkodom az Inkmanben
2019. szept. 22. 11:33
 5/5 A kérdező kommentje:
egyébként szinte mindenhol ezt a három nevet látom, Zagyvai, Geri és Kardos Dávid... szóval biztos nem mehetek félre ha közülük lesz vki
2019. szept. 22. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!