Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Linkelne légyszi valaki olyan...

Linkelne légyszi valaki olyan klasszikus pillangócsattal hátul feltűzött képet? A legegyszerűbb változatát, lehetőleg frufru nélkül, de frufrus változat is érdekelne.

Figyelt kérdés

Kerestem, már végignéztem egy csomó képet, többféleképpen is próbáltam.


Szóval arra gondolok, hát , pl lehet összegumizni is előtte hátul, talán praktikus is, és akkor a copfot így hátul azzal a nagy csattal feltűzzük. Úgy, h a végén úgy áll fölfelé a copf , és akkor a hajvégek úgy fönt szétterülnek. Szóval csak tényleg ez a kis legegyszerűbb.


Tulajdonképpen az érdekelne, hogy más meg tudja -e annyira dizájnosan oldani, hogy az eleje, ott a homlokrésznél, ne lapuljon a fejére úgy, hogy nincs frufruja az illetőnek.


Lazábban fogja a copfot? Vagy pedig nem is fogja össze teljesen az egészet, hanem kihagy két "csápot"? Valami cikkben nevezték csápnak, de egyébként szerintem jól néznek ki azok a csápok, de talán alapvetően azért fogják össze a hajat, hogy az ne lógjon; viszont frufrut vágni nem szeretnék, tehát frufru nélküli megoldásokat szeretnék. Amúgy valszeg az lesz, hogy kicsit lazábbra fogom fogni a copfot, hogy ne lapuljon a fejemre, de azért kíváncsi lennék még ilyen képekre, hogy másnak hogyan, mennyire sikerült megoldani.


Előre is köszönök minden tippet is, képet is. Kép nélkül is jöhetnek esetleg tippek, aki esetleg úgy tud.



#haj #divat #öltözködés #frizura #csat #hajstílus #feltűzött haj #felcsatolt haj
2019. szept. 29. 19:12
 1/1 A kérdező kommentje:
Azt beírtam ,hogy titkárnő, és rámentem, hogy képek,így már dobott ki néhány hasonlót, mint amire gondoltam:)
2019. szept. 29. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!