Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Mennyire tartjátok...

Lányok! Mennyire tartjátok fontosnak rendszeres cipőtisztítást?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen lapos talpú hanem magassarkúk szép nőies cipőkre gondolok.

2019. szept. 30. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig áttörlöm egy nedves ronggyal. Ha bőr, akkor pedig bőrápolózom.
2019. szept. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez tök alapvető. Minden cipőt, minden használat után megtisztítok. A talpát megmosom. A felsőrészét aszerint, hogy milyen anyagból van. Eleve be se tenném koszosan a szekrénybe.
2019. szept. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon!Allergiás vagyok arra,ha valakinek koszos a cipője.Minden viselés után megtísztítom őket.
2019. szept. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha látom hogy van rajta kosz akkor megtisztítom meg akkor is ha tudom hogy most egy ideig nem lesz rajtam,de nem tisztítom minden használat után szerintem felesleges nem szokott minden használat után mocskos lenni.
2019. okt. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:
64%
A kérdésben említett cipőknél fontos, meg egy hétköznapi bőrcsizmánál is, viszont mondjuk egy edzőcipőt nem takarítok meg minden alkalommal, mikor felveszem, csak ha mondjuk sáros lesz vagy ilyenek.
2019. okt. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!