Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi ez a mini táska "őrület" a...

Mi ez a mini táska "őrület" a férfiaknál?

Figyelt kérdés
Egyre több férfin szoktam látni ilyen apró táskát. Régen a nők hordtak ilyet. Én úgy gondolom, hogy egy egészséges férfi nem hord ilyen nőies táskákat!

2019. okt. 4. 11:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Egy egészséges férfi azt hord ami neki tetszik.
2019. okt. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
5%
A férfiak egyre jobban elnőiesednek, a nők pedig egyre jobban elférfiasodnak.
2019. okt. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Milyen apró táska? Linkelsz hasonlót?
2019. okt. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem a homártatyóra gondol. Nem véletlen az a neve...
2019. okt. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Mi egészségtelen egy táskában?
2019. okt. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%

Számomra nincs annál kiábrándítóbb, ha egy pasi nem tud leülni, mert tele a nadrágzsebe és nekiáll kipakolni kulcs, telefon tárca etc... Egy félnapos rituálé

Táska, bamjátok meg, arra van, hogy a mótyinkánkat abba pakoljuk bele, kéznél legyen. Annyiféle férfi táska van, kicsi, nagy ilyen olyan.

Édes kicsi férjem is, ahol ahány zsebe van, hány szakadt már le ki szét, mert minek táska, legyen az nadrágon, zakón, kabáton. És hány telefon tört össze, kulcscsomó tűnt el...

Érdekes, ilyen problémám nincs.

Vagy a trehányság férfias, mert ez trehányság.

2019. okt. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
42%

Az ilyen táskával semmi gond:

[link]


Viszont, én már láttam olyan táskát egy srácnál, fiatal huszonpáréves, ami inkább volt női táska, mint férfi.

2019. okt. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
67%
#7 Az a nagy puma felirat....
2019. okt. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Párom direkt kis táskát kért tavaly karácsonyra amibe belefér a pénztárcája, telefonja, kulcsa és iratai (alapvetően csak ezek szoktak nála lenni) mert nem kényelmes zsebben tartani őket, pláne amikor vezet. Nagyobb táska meg felesleges neki, mert a fentebb írt dolgokon kívül mást nem kell elraknia, max ha boltba megy vagy a munkás ruháit hozza haza de akkor visz hátizsákot vagy itthonról vmi szatyrot


Vannak kissé nőiesebb táskák,de nem mindegyik. Páromé szerintem nem ilyen: [link]

2019. okt. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Régen övtáska volt a homártatyó helyett. Akiben van némi férfiasság, az nem vesz fel ilyen mini oldaltáskát.
2019. okt. 4. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!