Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csinaljak? Ezt a nadragot...

Mit csinaljak? Ezt a nadragot vissza lehet vinni a Sárkány Centerbe?

Figyelt kérdés
Ott vettunk kb 2 oraja egy szaggatott farmert es ott tok jo volt meg minden, haza jottunk es leguggoltam valamiert es abban a pillanatban a ketszeresere szakadt a nadrag szaggatasa... Vissza lehet vinni neki vagy nem? 5.000 forint volt a nadrag szoval most annyit kidobtunk az ablakon es meg nadragom se lett... Mit tegyek?

2019. okt. 4. 15:54
 1/9 A kérdező kommentje:
Es hozza teszem, hogy nagyon reg akartam mar normalis farmert es ezer eve gyujtom a zsebpenzem ra erre tessek ketteszakad.... Annyira csalodott es szomoru vagyok hogy az leirhatatlan
2019. okt. 4. 15:57
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen próbáld meg. Hátha kicserélik, szerintem annyira nem lesz gond.

De ne szaggatottat vegyél. Azokkal mind így fogsz járni.

Normális nadrág is van.

2019. okt. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha kértél/adtak blokkot, akkor talán
2019. okt. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 Nem adtak blokkot:( Miert is adnanak... Gondolom vissza meg nem nagyon lehet vinni szoval buktam a penzt is meg a nadragot is..szuper
2019. okt. 4. 20:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Blokk nélkül esélytelen
2019. okt. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ugyan... legalább próbáld meg !!!!! Vidd vissza, szerintem simán cserélik.
2019. okt. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hat en igazabol nem cserélni szeretnem, hanem a penzt vissza kerni ami 4500 ft volt es egy masik boltba megvenni. Az tuti eselytelen hogy a penzt vissza adjak szoval igy jártam...
2019. okt. 4. 21:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Blokk nélkül se csere se levásárlás, az az első amit kérnek, mivel anélkül semmi garancia hogy nem egy másik boltban vetted hónapokkal ezelőtt.
2019. okt. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oh, de jo:( Annyira szerencsetlen vagyok... A penzt is buktam meg a nadragot is:/
2019. okt. 4. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!