Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok ti szoktatok egyedül...

Lányok ti szoktatok egyedül shoppingolni plázában? Ha igen nem kellemetlen?

Figyelt kérdés

Szeretnék menni, de jelenleg nincs kivel

Ti szoktatok magatokba? Nem rossz érzés?



2019. okt. 4. 20:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Én csak úgy szoktam.

Szeretek a saját tempóban vásárolni ami annyit jelent, hogy nyitástól zárásig. Mindent megnézek, felpróbálok , visszateszem majd fél óra múlva vissza megyek érte, mert mégis kell.

Nincs az az épeszű ember aki ezt kibirná velem. Ha egyedül megyek nem fárasztok le másokat, én meg nem duzzogok hogy valaki miatt nem tudtam 5x is visszamenni egy adott üzletbe.

2019. okt. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Szoktam, ma is egyedül mentem vásárolni/nézelődni. Nem kellemetlen, annyiból könnyebb ha jön valaki hogy pl ha rossz méretű ruhát viszek be tud hozni másikat vagy ami kérdéses ruha segít dönteni. Viszont azt én se szeretem ha nem tudok más miatt nézelődni, mert már menne tovább vagy éppen én végeztem a boltban de ő még nézelődne ott.
2019. okt. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Én is csak egyedül tuok normálisan vásárolni olyan dolgokat ahol dönteni kell (azaz nem csak ruháknál, de pl. kozmetikumoknál is ha új dolgot akarok venni, nem csak pórlást). Jobb, ha egyedül addig kínlódok a döntéssel amíg én szeretném, mint hogy más miatt elhamarkodva döntsek, amit aztán megbánok. Meg nem is várom el mástól, hogy rám fordítsa ezt az időt (ha beszélgetünk közben, nem tudok a vásárlásra figyelni igazából, ha meg a vásárlásra figyelek, minek van velem valaki? csak húzom az idejét)
2019. okt. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Én egyedül megyek mindig, nem kell alkalmazkodik, várni egymásra stb. Ha a párommal megyek, akkor is szétválunk, a férfiboltokba megy én a női részlegre, stb. Ha végeztünk, akkor hívjuk egymást.
2019. okt. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
Én csak egyedül vásárolok. A párom nem szeret, mint a férfiak nagy része, barátnővel sosem szerettem, el sem bírom képzelni.
2019. okt. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
73%

Általában egyedül szoktam. Holnap is egyedül plázázom, míg a tesóm a moziban lesz. Így a saját, kis lassú tempóban tudok nézelődni, próbálni. Nem szoktam kellemetlenül érezni magam emiatt. De mikor két ruha közül nem tudok választani, akkor jól jönne a barátnők tanácsa, de mikor dolgoznak nem igen hívogathatom el őket.

Nem kell félned, így senki sem fog siettetni és legalább kis Én időt tudsz tartani. 😁

2019. okt. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%

Viccelsz? Ha valaki megneszeli, hogy megyek, és el akar kísérni, elmegy a kedvem az egésztől :D

Viccen kívül: van, hogy egy alkalommal harmadszorra is bemegyek ugyanabba a boltba, míg végre döntök, és ennek nem akarok kitenni senkit. Plusz ha nekem kell valami, akkor meg én sem akarok máshoz alkalmazkodni, volt már rá példa, hogy a végén az egész a másik ember (barát, barátnő) órákig tartó "hogyállezaruha"? című történetébe fordult át.

Szóval komolyan mondom, hogy hajrá :)

2019. okt. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
46%
Én ilyenkor beizzítom a legrégebbi barátnőmet, és messengeren kérek tanácsot. :) Persze ez kölcsönös, én is ugyanígy szoktam kiértékelni a fotóit.
2019. okt. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ebben rossz érzés? Vásárolni megyek... moziba is megyek egyedül. Sőt, pisilni is egyedül járok. :D
2019. okt. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szinte mindig. Nem. Miért lenne az?
2019. okt. 5. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!