Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan nagyobb...

Vannak itt olyan nagyobb mellű, fiatal nők, akik sport melltartót hordanak, merevitős melltartó helyett?

Figyelt kérdés
Mivel nagyobb mellem van, nem tartja meg sajat magat, ezert hordok merevítőset, de rohadt kényelmetlen. Most kaptam egy sportmelltartot és egy áldás benne lenni.
2019. okt. 6. 11:03
 1/6 anonim válasza:
Igen, de csak ha sportolni megyek
2019. okt. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen szoktam hordani sportmelltartot, sokkal kényelmesebb szabadabb vagyok.De ha tehettem itthon semmit nem veszek fel.
2019. okt. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én kizárólag sportmelltartót, sport topot hordok, amin semmilyen kapocs, sem fém "hozzávaló" nincsen. A merevítő nyomja a bordáimat ülés közben, márpedig irodában dolgozom és sokat ülök. A ruha alatt nem látszik, nem értem miért lenne probléma, ha sportmelltartót viselnél a hétköznapokon.
2019. okt. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat igazából csak azért mert a sport melltartó ugye nem ad olyan tartast, meg alakot neki. De lehet én is váltok, mert sokkal jobb.
2019. okt. 6. 11:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Amíg nem találtam meg, mi a megfelelő méretem (70F), ad fog én is azt hittem, hogy minden melltartó sz.r.

Nos, azóta tudom, hogy nem úgy van. És nagyon jó érzés, hogy tudok teljesen magabiztos lenni és nem kell a tartás vagy forma miatt aggódnom.

Az persze már kérdés, hogy nagyon nehezen és drágában találok melltartót. De inkább legyen pár darabom csak belőle, de az minőségi, minthogy egy csomó semmitérő.

Itthon nem hordok semmit, mert azért alapvetően nem szeretem hordani, de sajnos muszáj, ha kilépek itthonról.

Sportmelltartót pedig csak sportoláshoz használok. De azt is olyat, ami nemcsak számokkal van méretezve, hanem konkrétan kosármérete is van.

2019. okt. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sokkal szebb formát ad a merevítős (én még azon belül is váligatós vagyok - ha már nagy, akkor nézzen ki jól).

Egyébként osztom az előzőt: megfelelő méret + rendes minőség, és nem kényelmetlen a merevítő se. Sajna vásárláskor nem lehet mindig egyértelműen tudni, melyik lesz hosszútávon kényelmes.

Én a Tescoban vásárolok általában, ott van olcsón G-s, kb 8-at vettem ott és kb 3-4 lett hosszútávon jó.

2019. okt. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!