Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok. Milyen gyakran vásárol...

Lányok. Milyen gyakran vásároltok magatoknak kabátot, cipöt, tartósabb több évig tartó dolgokat?

Figyelt kérdés
Ugy értem, hogy pl télikabátot hány szezon után cseréled le? Vagy téli bakancsot, csizmát? Esetleg alkalmi cipöket?

2019. okt. 8. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Amikor tönkremegy, nem jó rám, vagy nagyon nem hordom már. A télikabátomat tavaly cseréltem le, előtte öt évig hordtam. Hordtam volna még ötig, nagyon szép kabát volt, de sajnos szétrágta a moly. Idén nem veszek újat. Alkalmi cipőmből a legrégebbi hét éves talán, szép, kényelmes, ha kifényesítem meg nem mondod hogy nem idén vettem. Azt addig fogom hordani amíg ki nem lyukad, tovább is ha találok cipészt aki rendberakja. A csizmáimat sajnos 1-2 évente kellett mostanában, mert nem találtam jót, de idén a tavalyit fogom hordani.

Ilyenekben nem vagyok nagy divatkövető, a térdig érő karcsúsított fekete szövetkabát ötven éve is “divat” volt, ötven év múlva is “divat” lesz, 20 évesen és 120 évesen is illik minden alkalomra, ha nincs baja nem szorul cserére.

21N

2019. okt. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
100%ban ahogy az előző válaszoló első mondatában írja
2019. okt. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kabátot 3-4-5 évente. Csizmát 2-3 évente, alkalmi cipő: már vagy 7éve megvan egy, jó az nekem, semmi baja nincs, nem is cserélem még le, míg nem muszáj. :)
2019. okt. 9. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2-3 évente, attól függ, mikor lesznek már nagyon elnyűttek. De ha veszek is újat, általában a régit megtartom tartaléknak, ha az újat pl mosni kell/beázik, vagy van valami.


Off:

1es, hol vetted a szövetkabátod? Annyira szeretnék egy szép, karcsúsíott fazonút, de most ezek a maszkulin szabásúak divatosak, és sehol nem találok. Esetleg övvel látok, de azok is olyan meh kategória:/

2019. okt. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!