Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jelenleg barna hajam van, nem...

Jelenleg barna hajam van, nem az a nagyon sötét, de barna. Hogyan tudnék világosabb barnát elérni szőkítésen kívül?

Figyelt kérdés
2019. okt. 13. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
38%

Ha festett , világosabb festékkel semmiképp , mert festék festéket nem világosít!

Kipróbálhatnád c vitaminos(aszkorbinsavas) kezeléssel a világosítást

Egyszerű egy rész samponba 2 rész c vitamin port keversz, felkened a hajadra, fél órát /órát rajta hagyod , és kimosod. Világosítani fog! Nekem nagyon bevált. Ismételheted hetente akár. Nem fog roncsolni maximum egy nagyon picit szárítani a sokadik kezelés után , de balzsamot utánna használj mindenképp , és semmi baja nem lesz a hajadnak a világon:)


Erre jó még az ecet ha festett. Ezt ugyanígy felhigítod vizzel egy rész víz két rész ecet . Nem lesz olyan szagod , egy sima öblítéssel elillan az illata , és az ecetes öblítés nem csak erre jó , hanem hogy szép fényes és csillogó legyen a

hajad.

Én úgy tudom hogy a fenti két módszer csak festett hajat tud világosítani , de ha természetes barna vagy , taláncegy próbát megér , de nem tudom .


A világosítás ha természetes barna vagy az úgy nehezebb ,de akkor talán ki lehet próbálni a kamillás tartalmú samponokat , vagy azt hogy magával a kamilla főzetével öblíted a hajad . Ezt a természetes szőkék is szokták használni világosításnak én azt is hallottam. De ez nagyon lassú folyamat az előző kettővel ellentétben.

2019. okt. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vilagositani csak szokitessel lehet.
2019. okt. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A citromos és c vitaninos módszerről már én is hallottam és olvastam. Próbáld meg! Sok sikert!
2019. okt. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!