Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lézeres szörtelenítést gép...

Lézeres szörtelenítést gép nél egyből kiesik a szorsza vagy varni kell vele es ha igen akk mennyi idot?

Figyelt kérdés

2019. okt. 15. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez úgy működik, hogy először megvizsgál egy bőrgyógyász, hogy egyáltalán alkalmas vagy-e rá.

Minden kezelés előtt meg kell borotválkozni, a kezelések között kb. 2 hét telik el. 5-8 kezelés szükséges mire tartósan szőrtelen marad a terület.

2019. okt. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A ipl re gondolok
2019. okt. 15. 21:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom én vettem otthoni IPL gépet ,eddig vagy 10x használtam hónaljra és ugyanúgy visszanő...
2019. nov. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha pasiként hozzászólhatok, akkor annyit mondanék, hogy túl vagyok az első kezelésen, nekem erős sötét szőröm volt. 3. hét után vagyok épp. sokkal lassabban nő ki, és eközben kihullik. Nagyrészt teljesen eltűnt. Március elején megyek a következőre.
febr. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
4. vagyok, fontos, hogy kezelés előtt 1-2 nappal borotvált legyen a terület, amit kezelnek. Szerintem jobb, ha szakember végzi eredményesség szempontjából.
febr. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!