Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Túl vastag és hosszú a lábam?...

Túl vastag és hosszú a lábam? Normális arányban van a testemmel?

Figyelt kérdés

Osztálytársaim mindig azt mondják, hogy dagat vagyok meg azt, hogy deformált az egész testem (nagyon vastagok a lábaim). Anyám azt mondja , hogy õt nem érdekli az egész és hagyjam békén. Hetente 6szor megyek sportolnj abból 3 kondi és 3 ökölvívás. Szerintetek is túl vastagok meg hosszúak a lábaim?


[link]


[link]

Fotók:



2019. okt. 17. 05:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Már megint??
2019. okt. 17. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen!


Edz felsőtestre, hogy az is vastag legyen.

2019. okt. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem jobban zavarna a nőies arcom:D
2019. okt. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tök normális szard le mit mondanak
2019. okt. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha kifújnád a levegőt lehet nem néznél ki ennyire furán
2019. okt. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért az arcodat le cenzúrazhattaad volna😂

Amúgy ebből a kèpből sok mindent nem lehet leszűrni, mert nagyon rossz pozícióból vannak a kèpek.

2019. okt. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Ne hallgass az osztálytársaidra, csak irigykednek. Semmi baj a lábaiddal. Szép, izmos, erős, férfias lábak. Az meg külön klassz bennük, hogy hosszúak. A legtöbb korodbeli fiúnak kurta kis fatönklábai vannak. Az ilyen szép, formás, hosszú lábak eszméletlenül jól mutatnak nyáron a rövidnadrágban. A nők az ilyen férfilábakat imádják a legjobban simogatni, mert jó hosszan siklik rajtuk a kezük.
2019. okt. 19. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!