Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A karate és a műköröm?

A karate és a műköröm?

Figyelt kérdés
Igazából nagyon rövid a körmöm és ha még is megnő akkor azonnal letorik ezért szeretnék egy épphogy ujjbegytol elérőt csak ugye sportolok de az a tervem ha megnő csak megerősítettem szerintetek?

2019. okt. 17. 09:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem első edzésen letörne.
2019. okt. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért annyira nagy tényleg nem lenne főleg hogy nagyon el van ragva és még Kóka is lenne szerintem nem olyan nagy
2019. okt. 17. 14:23
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Balesetveszélyes. Felejtsd el
2019. okt. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat *kocka
2019. okt. 17. 18:03
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Nekem évek óta van műkörmöm (általában rövid, kocka, zselé), nem törik azért az olyan könnyen.... Nekem kizárólag akkor törött el, ha konkrétan a körmömet (nem a kezem vagy az ujjam) erősen nekiütöttem valaminek szemből, egyenesen és akkor megrepedt, vagy pedig olyan fordult még elő, hogy picit hosszabb volt a szokásosnál és valamihez erősen hozzányomódva meghajlott és ott megrepedt egy vonalban. Attól, hogy szimplán éled az életed és ebbe szerintem a sport (pl. karate) is belefér, nem fog automatikusan letörni, legalábbis azért nem olyan egyszerűen, mert gondolom karatén sem a körömmel dolgozik az ember...
2019. okt. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez igaz még egyátálán nem hosszú csak attól félek meg hogy nem e fog fálválni ökölbe szoritásnál? {reménykedtem hogy lesz egy pozitív komment 😅😘😍}
2019. okt. 17. 18:34
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A kocka a sarkai miatt sérülékeny. A kerek formák jobban bírják...

Egy ökölbe szorításnál, ütésnél pedig nemes egyszerűséggel törne, vagy a tenyered sérülne.

Körmös vagyok, és karatéztam is. Ne akarj műkörmöt. Max rövid körömre géllakkot.

2019. okt. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Thunderfairy ***** válasza:
73%
Karate edzésen elvárt az ápolt külső, tehát a körmeidnek is ápoltnak kell lennie. Edzésen kivül viszont a te dolgod. De azt is csinálhatod hogy megnöveszted olyanra amilyenre a mükőrmőt szeretnéd, tehát a rendes körmeidet olyanra hogy ne kelljen a mükörőm.
2019. okt. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam kedves utolsó válaszadó és nem rossz ötlet de egyenlőre olyan gyengék a körmei meg anyirra ragom őket hogy csak idővel tudnám azokat megnoveszteni a műköröm alatt aztán majd csak már erősíteni kellene
2019. okt. 19. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!