Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Egyéb kérdések

A kérdés

Jól áll ez egy húszéves nőnek? Slampos vagy vonzó? Túl átlagos? A régi vagy az új jobb?

Bő szabású pólókhoz szűk szabású nadrágot veszek, Erre télen kapucnis pulcsit, utcára kabátot is.

Sminkelni nem nagyon szoktam sohase, csak szempillaspirált használok, de azt alul-felül, de nem vastagon.

Amúgy vékony vagyok, hosszú sötét, enyhén hullámos haj, szépnek mondott arc.

Ano tinédzserként szűk ruhákat hordtam, ami se..........gg- és dekoltázsvillantós volt; ehhez vastagon kihúzott szemek, élénkpiros rúzs, műszempilla. Olyan voltam, mint egy ku..............rva, finoman szólva.

Melyik volt jobb? És a mostani "nem túl átlagos"?

Keress kérdéseket hasonló témában: átlagos

okt. 17. 10:18  Privát üzenet  

A válaszok
A kapucnis pulcsi szerintem semmiképp nem egy nőies darab. A régi borzalmas volt, tök jó, hogy ezt te is belátod, de szerintem valahol a kettő között lenne a jó.

A válasz 38%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont okt. 17. 10:25 Privát üzenet

Hát kapucnis pulcsiból is vannak olyanok amik kb. mintha egy férfipulóver lenne és vannak amik azért nőiesebbek.

Szerintem is egy köztes állapot kéne, de persze nem baj ha van olyan nap amikor a kapucnis pulcsit választod, de azért ne csak abból álljon a ruhatár.

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont okt. 17. 10:57 Privát üzenet
Ez a két véglet. A mostani egy fokkal jobb, ha nagyon muszáj választani.

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont okt. 17. 14:46 Privát üzenet
Én is a köztes állapotot támogatom

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont okt. 17. 22:17 Privát üzenet
Sunshinedoll nevű felhasználó válasza:

Nem hinném, hogy egy kapucnis pulcsi kifejezetten vonzó vagy slampos lenne, mindenesetre praktikus darab, én is szeretem.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont okt. 18. 14:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen Sunshinmedoll, legalább téllen meg ebbe a sza.... időbe nem fagy meg a se.........em

# 6/9Időpont okt. 21. 10:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De jó időbe egy szál pólót vezsek, de azt is bő szabásút szűk gatyesszal

# 7/9Időpont okt. 21. 10:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mostmár úgy pár napja elkezdtem ehhhez a "stretstyle2 öltözköüdéshez ilyen módon festeni magam:

Szemspirál mellé szemceruza csak felülre ésa csak vékonyan, selyemfényű sötétbordó rúzs(a mattot fújjj utálom, sza...ul áll). Előnyösnek tűnik és mások is dicsérik, cuki lettem tőle.

# 8/9Időpont okt. 24. 10:04 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mostmár csak szempillaspirált használok, mert az ezelőtt kipróbált módszer nem áll jól, baromira öregít

# 9/9Időpont okt. 26. 10:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Melyik oldalra szokták szúrni az orr piercinget?
Miért baj, ha az ember átlagos?
Miért lehet, hogy egy elsőre teljesen átlagos lányt ennyien megnéznek?
Mennyire normális, hogy egy átlagos úgymond "Tini" magányosan érzi magát, magányosan tölti a napjait, éli monoton életét? Bővebben lent.
Mitől jobb/drágább egy üzleti célra árult notebook mint egy átlagos?
Szerintetek mi a jobb/szebb, ha egy tinilány nőiesen öltözködik, vagy ha egyszerű farmert, pólót, tornacipőt használ?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!