Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jól áll ez egy húszéves...

Jól áll ez egy húszéves nőnek? Slampos vagy vonzó? Túl átlagos? A régi vagy az új jobb?

Figyelt kérdés

Bő szabású pólókhoz szűk szabású nadrágot veszek, Erre télen kapucnis pulcsit, utcára kabátot is.

Sminkelni nem nagyon szoktam sohase, csak szempillaspirált használok, de azt alul-felül, de nem vastagon.

Amúgy vékony vagyok, hosszú sötét, enyhén hullámos haj, szépnek mondott arc.



Ano tinédzserként szűk ruhákat hordtam, ami se..........gg- és dekoltázsvillantós volt; ehhez vastagon kihúzott szemek, élénkpiros rúzs, műszempilla. Olyan voltam, mint egy ku..............rva, finoman szólva.

Melyik volt jobb? És a mostani "nem túl átlagos"?



2019. okt. 17. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
A kapucnis pulcsi szerintem semmiképp nem egy nőies darab. A régi borzalmas volt, tök jó, hogy ezt te is belátod, de szerintem valahol a kettő között lenne a jó.
2019. okt. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

Hát kapucnis pulcsiból is vannak olyanok amik kb. mintha egy férfipulóver lenne és vannak amik azért nőiesebbek.

Szerintem is egy köztes állapot kéne, de persze nem baj ha van olyan nap amikor a kapucnis pulcsit választod, de azért ne csak abból álljon a ruhatár.

2019. okt. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Ez a két véglet. A mostani egy fokkal jobb, ha nagyon muszáj választani.
2019. okt. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Én is a köztes állapotot támogatom
2019. okt. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy egy kapucnis pulcsi kifejezetten vonzó vagy slampos lenne, mindenesetre praktikus darab, én is szeretem.
2019. okt. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen Sunshinmedoll, legalább téllen meg ebbe a sza.... időbe nem fagy meg a se.........em
2019. okt. 21. 10:37
 7/9 A kérdező kommentje:
De jó időbe egy szál pólót vezsek, de azt is bő szabásút szűk gatyesszal
2019. okt. 21. 10:38
 8/9 A kérdező kommentje:

Mostmár úgy pár napja elkezdtem ehhhez a "stretstyle2 öltözköüdéshez ilyen módon festeni magam:

Szemspirál mellé szemceruza csak felülre ésa csak vékonyan, selyemfényű sötétbordó rúzs(a mattot fújjj utálom, sza...ul áll). Előnyösnek tűnik és mások is dicsérik, cuki lettem tőle.

2019. okt. 24. 10:04
 9/9 A kérdező kommentje:
Mostmár csak szempillaspirált használok, mert az ezelőtt kipróbált módszer nem áll jól, baromira öregít
2019. okt. 26. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!