Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Intim gyanta mennyire hatásos?

Intim gyanta mennyire hatásos?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi még hogy kinek mennyi idő után kezdett el visszanőni, illetve a cukorgyanta mennyire fájt.

Érzékeny a bőröm, és a szőrzet is erős.


Köszi a válaszokat előre is!



2019. okt. 20. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem erős szőrzetem van, gyantázás után 2 héttel már elkezd visszanőni a szőröm. Hófehér bőrre fekete szőrszálak.

Van, ahol nekem is érzékenyebb a bőröm, de ez a növést nem befolyásolja.

Mondjuk én inkább kozmetikushoz járok, mert hiába van gyanta melegítő készülékem, és mindenem van, amire azt mondják, hogy segít megnyugtatni a bőrt, otthon mégsem tudtam úgy megcsinálni sehol sem magamnak. És jártam már úgy, hogy a bőrt is letéptem, nem csak a szőrt.

De ha neked nem nő ilyen gyorsan, akkor tovább bírja. Ez mindenkinél más.

Cukorpasztát még nem próbáltam. De azt sokszor hallottam már, hogy amiket készen lehet kapni üzletekben, azok semmit nem érnek.

2019. okt. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy hét után kezd visszanőni,viszont nagyon erős, dús a szőrzetem. Emiatt nem is kínzom vele magam, olyan hamar újra ő, hogy nem éri meg a fájdalmat.
2019. okt. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak annyira mint az epilálás mert a kettő ugyanazt csinálja.

Ha mégis elmész akkor csak arra ügyelj,hogy ne akkora diszkriminatív meleg parasztot fogjál ki mint ennél a kérdésnél a 6-os versenyző!


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerde..

2019. okt. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!