Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehet borotválkozni...

Hogyan lehet borotválkozni intim részen úgy, hogy ne pattogzódjon ki a bőr?

Figyelt kérdés

Nagyon nem vagyok jóban az intim szőrtelenítéssel, mert mindig benő a szőr vagy begyullad a szőrtűsző vagy kipattogzik a bőröm a borotvától.

Viszont most lett egy első igazi kapcsolatom, s igen jó lenne, ha nem havonta egyszer venném rá magamat, ahogy eddig, mivel egyedül voltam. A barátnőimnek felhoztam a témát, de nekik nem lesz semmi bajuk a borotválástól,így nem tudják mit kéne tenni, nem értik a problémát. Van valaki akinek ilyen problémái vannak? Ez ellen mit lehet tenni? Mert azon kívül hogy zavaró, még esztétikai szempontból is borzalmas



2019. okt. 21. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Eszköz, bőr fertőtlenítése. A szőr növekedésével egyező irányban borotválj. Ha bírod a fájdalmat, akkor kipróbálhatod epilálni is. Kozmetikussal gyantáztass. Nekem sajnos egyik sem segített, egyszerűen nem bírt a bőröm semmit. :( az IPL tartós szőrtelenítés szüntette meg a problémám.
2019. okt. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amióta szőr növekedéssel megegyező irányban borotválom nincs ilyen problémám. Nem lesz 100% sima, de nem pattog ki és benövéseim sincsenek.
2019. okt. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Borotvahab+nagyon jo minosegu borotva+novessel megegyezo irany. Nekem sem mukodik mashogy sajnos.
2019. okt. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Érdemes lenne egy őszinte beszélgetést megereszteni ezzel az "első igazi" kapcsolattal. Mert nem is biztos, hogy az illetőnek a kislányos nemi szerv az esete, lehet hogy a nőieset szeretné. Itt is folyamatosan írnak ki ilyen kérdéseket, hogy kinek mi tetszik és hát ha valaki az ösztöneire hagyatkozik, akkor felnőttként úgy tűnik, nincs baja a szőrrel. El kellene mondanod neki, hogy a szőrtelenítés neked nagy kellemetlenséggel jár, ezért kéred, hogy mondja el, neki mi lenne jobb, aztán megegyeznétek valami kompromisszumban. Azt azért remélem, hogy annyira nem alacsony az önértékelésed, hogy együtt maradnál valakivel, aki valami olyasmit vár el, amiről tudja hogy neked rossz. Sajnos egy gennyes hólyagos bőrfelszín a nemi szervek tájékán nem csak kellemetlen és visszataszító, de kockázatos a hüvelyi egészségre is. Sokaknak ilyen az intim szőrtelenítés hatása - nem véletlenül - az az extra, hogy a barátnőidnek nincsenek ilyen tüneteik.
2019. okt. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én szappannal kenem minden alkalommal, lehúzom a pengével, mégis pattis lesz, a ku.......a életbe!

Megtanultam sza......ni rá, mert ilyen és kész, elkfogadtam! Én ha lekapom a bundát, mindiog kipattogzok. főleg, hogy alapból elég dús szőrű vagyok, lehet pont ezért is!

20/nő

2019. okt. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Egyáltalán miért kell szőrteleníteni .a szőrnek ott a helye ahol nő.és ráadásul védi a bőrt és a nemi szervet nem véletlenül nő oda
2019. nov. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!