Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek kövér vagyok? 40/F

Szerintetek kövér vagyok? 40/F

Figyelt kérdés

Magasságom: 179 cm

Súlyom: 112 kg



2019. okt. 23. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Hat ha nem vagy egy kigyurt allat, akkor igen, kover. nem is kicsit. ehhez a magassaghoz max 90 kg passzolna
2019. okt. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi infó alapján igen.
2019. okt. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha nem vagy egy izomkolosszus.
2019. okt. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
61%
Van olyan nő akinek bejon ez. Ne a vélemények alapján iteld meg magad. Ha jól nézel ki és van kis pocakod nem gáz. Keress olyan nőt akinek tetszel. Ne foglalkozz más véleményével csak a sajatodeval ha magadnak jó akkor a többi nem számít :)
2019. okt. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen. Bár lehetsz elképesztően izmos is, de lássuk be; akkor valami csini cuki 20 évesen lennél, és nem ezen a weblapon.
2019. okt. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én azt mondom neked sz*rd le ki szerint vagy kövér és ki szerint nem. Igen tudom epp ez a kerdes de hat miert??? Nem epp neked kell jolerezni magad a borodben? Ha jol erzed magad kiterdekelnek masok? Ha nem akkor meg elobb utobb ugyis fogyozol.
2019. okt. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy átlag, így látatléanba nem tudok nyilatkozni különösebben...

20/nő

2019. okt. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs veled baj , esetleg egészséged érdekében ha fogysz 10 kilót lassan fokozatosan nem éhezve, elég. Nem kell foglalkozni más leszóló véleményével , sértéseivel. Legyen előtted az hogy az egészséged legyen jó ,ne legyen rizikófaktor a súlyod , ha valaki 100 kilósan is kövérnek hív , nem kell foglalkozni vele , csak unalmas az élete , meg nem tudnak az ilyen emberek elvonatkoztatni arról hogy mind emberek vagyunk , de ugyanakkor mások is . Valaki ilyen alkat valaki pedig olyan. Ki kell hozni magából mindenkinek amit ki tud , ha pedig valakinek az nem tetszik akkor ne nézze haladjon tovább.
2019. okt. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Attól függ...

Mennyi pénzed van?

2019. okt. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez alapján bőven


[link]

2019. okt. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!