Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ipl gép vélemények tapasztalat...

Ipl gép vélemények tapasztalatok? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Mennyire hatásos a kezelés , mennyi ideig?

Melyiket érdemes venni (tapasztalat alapjan melyik jo)?

Erdemes korlatlan szamu villanofenyeset venni vagy inkabb korlatoltat?

Mennyi idore eleg a pl 150000 es?

Ha lampat akarok csereltetni benne annak milyen koltsegw van, utana ugyanolyan jo lesz?



2019. okt. 24. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Összes kérdésed sajnos nem tudom megválaszolni.

150.000 elég sok kezelésre jó, nekem is egy ilyen van. Név szerint a Silkn Jewel XL. Személy szerint éppen ezzel a készülékkel nem vagyok megelégedve. Működik, látom, hogy ritkult, foltokban már alig nő, de valahogy bizonyos területeken szinte hatástalan. Egyszerűen gyenge, kezelési idő pedig rohadt sok. Lábanként, ha nem akarok kihagyásokat, akkor 1,5 óra simán van 5-ös fokozaton.

Én így erre költöttem 30 ezret, még ezelőtt egy epilátorra kb 20-at... inkább vettem volna 50-70 ezerért egy normálisat. Jelenleg én így érzem. Olyat vegyél amit valóban sokan dicsérnek, erős, hatásos, mert különben inkább szívás lesz a vége. Villanásszám elegendőnek bizonyul, de 150k alatt semmiképp se vegyél. (mondjuk ennél a készüléknél én kételkedem :'( )

-------

Egy kis matek, ha érdekel:

Körülbelül 5 másodpercenként villant, akkor tehát:

150.000*5 = 750.000 másodperc

/ 60 = 12.500 perc

/ 60 = 208 óra. Úgy hiszem ez elég sok.

Nem tudom mennyi lehet, de legyen egy láb durván 1000 villantás, és így ki is jön a kb 1,38 óra kezelési idő. Így ha minden igaz, akkor csak lábra 70 (-75) kezelést elméletileg biztosítania kell a gépnek. Feltéve persze, ha nem számoltam el valamit :)

2019. okt. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Érdekes, nekem is Silk'n Jewel XL van és nálam hatékony. Mondjuk az IPLek ugyanúy működnek és mindig akkor a hatékonyak, ha sötét a szőr és világos a bőr. Ez mindegyiknél így működik, emiatt én szerencsés vagyok, és nagyon jók az eredményeim a készülékkel.


Tesómmal általában osztozunk a szépségápolási készülékeken, de mivel neki szőke szőre van szinte mindenhol, a Jewel nem neki való. 2 éve karácsonyra vettem neki ugyanettől a márkától egy másik készüléket, amit kifejezetten szőke szőrre ajánlanak, Infinity a neve, mert az IPL fényt nem befolyásolja itt a szőr és a bőr színe. Valami bőrpórus kitágítást végez vagy nem tudom pontosan, de a lényeg, hogy nagy örömet okoztam vele és azóta már ő is elvégezte a kezeléseket. Ma már csak annyit kell csinálnunk, hogy kb 3 havonta végig megyünk a szőrtelenített területeken, mert kis részeken előbukkannak szőrszálak, de ennyi.


Szóval inkább aszerint válassz, hogy milyen a szőr- és bőrszíned, de a 150.000 villanás szerintem elég sok. Biztos vannnak más készülékek is a Silk'n Infiniy mellett, amikkel lehet kezelni a világosabb szőrt, de én ebben a márkában bízom, ezt szívesen ajánlom.

2019. okt. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

mindenamino.hu-ról rendeltem IPL szőrtelenítőt, 350.000-es villanásszámú. DEESS márkájú, kb. 60.000 Ft volt. Sajnos még nem csináltam végig a kezeléssorozatot, de a legelső amit észrevettem, hogy az első 2 kezelés után megszűntek a fájdalmas szőrbenövések és kipattogzás. Most jelenleg ott tartok, hogy sokkal gyengébben nő vissza a szőr, mint eddig, és foltokban már hiányzik! Nagyon várom a kezelés végét, szerintem megéri beruházni egy ilyen gépre. Érdemes összehasonlítani az egyes márkák árait, 70-120 ezerért is láttam gépeket, nem hiszem, hogy ezek sokkal többet tudnának, talán csak a márkát kell megfizetni (pl. Philips Lumea esetén, Media Marktban)

Lámpa cseréről nem tudok pontosat, de az én ipl gépemhez jár egy plusz lámpafej is. Hallottam olyanról, aki azzal foglalkozik, hogy "újraindítja" ezeket a gépeket, tehát ha elfogy a villanásszám, akkor újraindítja a számlálót.

2019. nov. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!