Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Körmösök! Honnan szerzitek be...

Körmösök! Honnan szerzitek be a kellékeket? Normál áron vásároltok?

Figyelt kérdés

Én most kezdtem el tanulni a szakmát, szeretem és érdekel nagyon. Távoli célom,hogy majd saját szalonban dolgozhassak, de hát addig még sok meló van és nem latok még bele annyira, hogy mi hogy működik. Ebben kérném a segítségeteket.

Ugye magamnak kell beszereznem mindent... ti ezt pl hogyan teszitek? Ugyanúgy, mint bárki más vásárolna pl egy webshopól? Vagy esetleg a vállalkozásotok révén, jogi személyként olcsóbban tudtok beszerezni jó termékeket?


Csak jó minőségű termékekkel szeretnék dolgozni, nemrég szereztem be pár BrillBirdes dolgot. Egy géllak üvegcse fele elfogyott amint az egyik barátnőmnek kifestettem a körmét. Szóval kb 2, max 3 vendégre elég egy géllak, ami viszonylag drága. Tehát árban kb elkell kérnem ugyanannyit, amennyiért vettem a géllakkot, hogy maradjak is valamivel? A base és fényzselét még nem is számoltam.

Tudom, hogy a vállalkozásig még nagyon sokat kell tanulnom a temában, de erre a dologra nagyon kíváncsi vagyok. Köszönöm előre is ha válaszoltok.


2019. okt. 31. 08:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Webshopból, illetve fodrászkellékes üzletben szoktam venni. Nagyon kis vidéki helyen élek, itt nincs nagyker, ahol olcsóbban lehetne beszerezni a dolgokat. A brillbird jó márka, de egy kicsit túl van árazva szerintem. Én moyrát, silcare-t és crystal nailst használok mixelve. Inkább a fogyóeszközökre költök többet, mint pl reszelő, sablon. A crystal pillangósablonja a nro 1 nálam. Géll lakknál nem tudom, hogy fogyhatott el nálad egy üveg fele egy szettre, én 6 ml-s silcare géllakkot használok, és legalább tízszer kifestem vele a körmöm, dupla rétegben, persze vékonyan kenve. Vagy vegyél nagyobb kiszerelésű lakkokat. Tudom, azt írtad, csak jó minőségű anyagokkal dolgoznál, de én pl ebayről is rendelek eszközöket, diszítő kellékeket és bizony géllakkot is, harmad áron. (Pl born pretty store, ur sugar lakkok) Vendégeknek semmiféle irritációt nem okozott, tartós maradt ugyanúgy mint egy drágább. Következő weboldalakat ajánlom:

Moyrashop, mukormok eshop

2019. okt. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!