Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hölgyek, lányok! Milyen...

Hölgyek, lányok! Milyen parfümöt szerettek a férfiakon, és milyet nem?

Figyelt kérdés

Jobban szeretitek a gyümölcsösebb, "édesebb" illatokat, vagy inkább a "férfiasabb", fűszeresebbeket?


Mi az amit kifejezetten nem szerettek?


Leírhatjátok az illatot, vagy konkrét parfümöt is.


Előre is köszönöm!



2019. okt. 31. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

Jöhet fűszeresebb, de valami játékos, frissítő citrusos is nagyon fincsi.

Igényesen megkomponált parfümök közül nem tudok olyat mondani, ami csavarná az orromat, max olyat, aminél van, ami jobban bejön.

Viszont öregapám ruszki kölnije, vagy ilyen gagyi, kínai, műaromás orrfacsaró “nem lopott” copyk abszolút felejtősek.

2019. okt. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is szeretem a fűszeres illatokat, jöhet benne citrusos vagy bőr hatású jegy is. Csak ismételni tudom az előttem szólót, hogy a gagyi kínai illatkeverékeket kerülni kell... Illetve meg kell találni azt az illatvilágot, ami a legjobban passzol a viselője személyiségéhez és saját illatához. Pl. hiába tetszik nekem egy kölni, ha nem illik a páromhoz, nem veszem meg neki.

24/n

2019. okt. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Pasija válogatja....csak ne legyen túl tömény...de az old spice nevű szartól konkrétan hányingerem van
2019. okt. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én nem vagyok túl nagy férfi parfüm szakértő, de személy szerint mindegyiktől rosszul vagyok, ha túl erősnek érzem ^^" amikor beszélgető távolságban állok és szúrja az orrom...akkor már inkább fürödjön meg és csak egyszer fújjon magára..
2019. nov. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!