Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a köldök...

Mi a véleményetek a köldök piercingről?

Figyelt kérdés
Nem a lógósra, hanem arra a vissza fogott “bogyósra” gondolok. Illetve akinek van mennyire volt fájdalmas a szuratás/lövés?
2019. nov. 3. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
25 éve nagy divat volt. Már nem tetszik. De régen is kizárólag tökéletes hasúaknak kellett volna csináltatni. Én azért nem csináltattam, mert tuti beleakadtam volna valamibe 😊
2019. nov. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Nekem nem tetszik egyik fajtája se, így nekem nincs is. Illetve nem is láttam még olyan embert, akin kifejezetten szépnek találtam volna, de ugye ez már nem az én dolgom.
2019. nov. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem van, lassan 13 éve. Nagyon szeretem, régebben több logóst is hordtam, de egy jó ideje az orvosi van benne. Azóta szültem is, a terhesség végén kiszedtem, viszont naponta beleraktam egy kicsit. Amint hazajöttünk a kórházból egyből vissza is raktam minden gond nélkül. Anno a szúrás nem fájt, legalábbis teljesen kibírható volt. Utána viszont 2 hónapig tartott, mire teljesen "meggyógyult".
2019. nov. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A szuras fajdalmas mert nem erzestelenitik, es utana tobb honap is lehet a gyogyulasi ido de megeri en nagyon szeretem az enyem es jol is all.:)
2019. nov. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha fagyasztó spray-vel lefújja a piercer, akkor nem érzel semmit, talán egy kis csípés felét, én akkor éreztem amikor az ékszert húzta bele, de kibirhato, gyors.

Nem akard bele semmibe nekem, az elején nagyon féltem, hogy zavarni fog, de hozzámnőtt, nem is veszem észre.

16 éves korom óta van, egyeltalán n bántam meg, még mindig szeretem. Az igaz, hogy csak laposabb pocin szép.

2019. nov. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a pasik többsége is szereti a lányokon.
2019. nov. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Imádom a csajszikon. Valami szexi haspólóval, aww legjobb. 😍😍
2019. nov. 6. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!