Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől nő gyorsabban a körmöm,...

Mitől nő gyorsabban a körmöm, mitől erősödik?

Figyelt kérdés

Én folyamatosan rágtam a körmöm és így esélye sem volt nőni de elhatároztam hogy 1 hétig most nagyon figyelek rá és megnézem mennyit nő.

A hüvelyk a mutató és a gyűrüsujjaimon nőtt kb 2 mm et de a többi maximum felet 1 hét alatt.

Ráadásul amelyik már kicsit nagyobb bármit csibálok le akar törni és nagyon gyenge.

Tudnátok ajánlani pár otthon elkészíthető akár napi rutinba is beilleszthető "pakolást" vagy hasonlót?

Esetleg tippet trükköt amitől gyorsabban nő a körmöm?



2019. nov. 3. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
2019. nov. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de érdekelne nektek vannak e körömápolást illető szokásaitok!?
2019. nov. 3. 12:24
 3/6 anonim ***** válasza:
2019. nov. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem írom le, mert már törölték a választ, pedig nem trollkodás volt, tényleg hat!
2019. nov. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én anno a nagyon durván töredező körmömre gél lakkot tetettem. Az nagyon szépen rendbe is tette (kb. 1 évig jártam manikűröshöz). Majd olyan helyre kerültem, ahol a csak nagyon szolid körmök engedélyezettek, így elhagytam mindent.

Kb. 2 évig nem is volt gondom, aztán megint elkezdek töredezni, látszott rajtuk, hogy egészségtelenek. Ekkor fedeztem fel egy dm-es she-s átlátszó körömlakkját, ami kifejezetten körömerősítő. És tényleg használ nekem, plusz egy szép csillogást is kap a körmöm :)

2019. nov. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
B vitamin. Nekem nagyon gyenge körmeim voltak, durván hullott a hajam, a DM-ben kapható sajátmárkás hajvitamintól rendbe jött:)
2019. nov. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!