Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti mennyit fizetnétek egy...

Ti mennyit fizetnétek egy póthajas afro fonásért?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje gondolkozok rajta , hogy elkezdjem hirdetni magam csak nem igazán tudom , hogy milyen árat kérjek érte . Ti mennyit fizetnétek érte maximum?

2019. nov. 3. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Max 6000 ft . De ezt is csak városban kérik el.

Meg hát ugye függ ez attól is milyen minőségű póthajat fonsz be a hajba .Meg egyáltalán hogy hogy fonsz mennyire leszel felkapott.De én ezer hogy nem fizetnék 6000 ft -tól többet.

Meg ugye nem árt figyelembe venni , hogy ez egy "szezonális " divat. Nyáron , fesztiválkor, melegben és napsütésben . Télen és ősszel , nem nagyon .De ilyenkor már szerintem is hülyén néz ki hogy pl pink póthajas fonással járkál az ember :/ Nyáron szép meg minden , de ilyenkor hülyén néz ki már.

2019. nov. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem 6000ft
2019. nov. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

Remélem 6000 forintra a holland copfnal gondoltatok, egy afrofonas joval tobbet er annal.


Kerdezo: annyit kerj amennyi neked megeri. Eloszoris anyagkoltseg: pothaj, gumik, specko fesuk, hajformazok. Ez alap. Aztan gondold vegig, hogy mennyi idot toltesz vele, es kalkulalj magadnak egy orabert. Aztan add hozza oraberben azt is, ami alatt beszerzed a szukseges anyagokat, es hirdeted magadat es valaszolgatsz az uzenetekre.

Fontos hogy ne add olcson nagadat, tudd mit er a munkad, es az alkudozos suttyokat azonnal pattintsd le.

2019. nov. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én 30.000 alatt még senkinél nem láttam, maximum 1 ember csinálta 27.000-ért,amiben semmi nem volt csak a fonás és az ő munkája nem is volt szép...

Nekem 1 hónapja csinálták 35.000ért, 30 volt a fonás, 5000 pluszban mert apró tincseket kértem, viszont én vittem póthajat. Ha azt ők adtak volna, akkor - mivel ombre volt a haj- még csomagonként kértek volna 1500 forintot azt hiszem, és az én hajamra 4 és fél csomag ment el. Sőt ha hosszabb, fenék alá érőt kértem volna, akkor plusz 5000. Stb...


De nagyon sok helyen látok 40000-65000 között... Szóval szerintem szíved joga, hogy mennyit kérsz érte, de lehet, hogy "bevezető áron" akcióval 30 körül elkezdheted és utána emelsz, addigra megismernek, lesz ügyfélköröd és majd remélhetőleg, ha a munkád is szép, akkor majd terjed a jóhíred ;)


(Ha nekem lenne hozzá türelmem meg tehetségem, akkor először megcsinálnék párat ismerősöknek, lőnénk pár szuper fotót róla,jól bereklámoznám magam,és utána csinálnék árlistát, ahogy az első pár érdeklődő feltűnik)


Sok sikert!

És ha elkezdted, akkor linkelj elérhetőséget, meg képeket, mert nagyon kíváncsi vagyok! "Sajnos" én nagyon imádom az enyémet és már fáj a szívem, ha belegondolok, hogy nemsokára ki kell bontanom :(

2019. nov. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!