Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Körmösök! Ez tényleg igaz?...

Körmösök! Ez tényleg igaz? Mit gondoltok, tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekel a körmös szakma, el is kezdtem tanulni.

Eddig csak magamon gyakorolgattam, nem szerettem volna tanulás nélkül másnak elrontani a körmeit. Volt már több gélem, géllakkom, főként Cupio, SensoPro, nded, a tanfolyamon a legtöbb Moyra. Utoljára kipróbáltam 1-2brillbirdes terméket de nekem egyáltalán nem fedett jól, pici üveg és nagyon drága.


Az ismerőseim tudják,hogy tanulom és sorra kernek meg,hogy készítsen el a körmeiket. Ezért is jó lenne végre beszereznem jó minőségű termékeket, amelyekkel nem okozok csalódást és persze megalapoznám a vendégkört is.


Egy videóban azt mondta a körmös csaj, hogy a legfontosabb, hogy az alaplakk/építő és a fedőlakkok legyenek nagyon jó minőségűek, mert ezek számítanak a tartósság szempontjából, színekben pedig választhatunk olcsóbb márkát is. Ez valóban így van?

Crystal nailst dicséri mindenki, megéri az árát? Illetve valóban nem szamit, hogy egy markából legyenek a termékek? Akkor is jól tapadnak, ha az alaplakk x, a szin y márka?

Nagyon megköszönném, ha a tapasztaltabbak írnának pár tanácsot!:) Nem leszek konkurencia, erdélyi vagyok:))


2019. nov. 4. 10:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!