Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket zavar, ha egy...

Fiúk, titeket zavar, ha egy lánynak nincs nagy melle és feneke, illetve magas és vékony?

Figyelt kérdés
16/l

2019. nov. 10. 17:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
A szépség mindenkinél mást jelent. Ízlések és pofonok. Kinek ez, kinek az tetszik.
2019. nov. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem zavar, sőt még jobban is tetszik.
2019. nov. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Abszolút nem. Például az én (reménytelen) szerelmemnek sincs nagy melle se feneke, magas és vékony. Viszont imádom a személyiségét, a szerénységét és a műveltségét! 2 nagy melled bármikor lehet manapság, de amit felsoroltam az manapság nem sok nőnek van. Tehát nem mérvadó, zavaró meg pláne nem.
2019. nov. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
40%
Pont ezt a négyet keresem, magas legyen és vékony, és ne legyen se segge se melle.
2019. nov. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
10%

Igen zavar.

Mivel nem egy kisfiút szeretnék érezni ha megölelem.


F/43

2019. nov. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%

Utolsó, te nem tudom miért de nagyon rá vagy kattanva erre a "kisfiú" dologra. Ha valakit az ég kisebb mellyel ald meg, az kisfiú, aki x cm hosszúságú rövidnadrágot hord, az kisfiú... De figyi. Nem hiszem, hogy egy 16 éves lányt érdekelne egy ilyen öreg ember véleménye - mert ja, az a helyzet, hogy ilyen értelemben öregnek számítasz. Nem valószínű, hogy az érdekelte, hogy fura fetises bácsinak bejon-e. Ezért is volt a megszólítás "fiúk". Gondolom az általad sokat emlegetett kisfiúk közé tartozva már rá is kaptál a kérdésre.


ON:

Teljesen jó vagy így, sőt még nagyon sokat fogsz változni. Lehet, 20 éves korodra teljesen más alakod lesz.

2019. nov. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

6!

Csak ezt vetted észre? A sok melegezés ami akkor van ha egy férfi nem a "megkövetelt" ruhákat hordja az nem zavar??


Én a nyeszlett testű rövid hajú nőket meg kisfiúsnak tartom.

Nekem legalább van tapasztalatom hogy mégis hogyan néz ki egy NŐ!

Arról nem tehetek ha a magadfajta kisfiúk megelégszenek a kutyacsonttal.

Amúgy meg én kérek elnézést hogy mertem kifejteni a véleményen FÉRFIKÉNT pedig a kisfiúk részére lett feltéve.

Tudod ez olyan mikor valaki a lányoktól kérdez, de a kisfiúk is válaszolnak, vagy épp fordítva.

2019. nov. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
27%

Nem az esetem, nem jönnék össze vele.

36/F

2019. nov. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%

Nálam a tökéletes alak kb olyan nagy vonalakban, mint ahogy leírtad. Nálam a vékonyság külső alapján hatalmas pozitívum, egyszerűen a teltebb lányok nem az eseteim. Fenék és mell terén nekem sose tetszett a nagy. Lehet bennem a hiba, de nem találom szépnek; egy kicsi, formásat viszont annál inkább. Nem tudom... én nem tartom se kisfiúsnak, se éretlennek! De hisz miért is tartanám? Ez tetszik, ez az én ízlésem, ráadásul a másik pedig rohadtul nem tehet róla, hogy genetikailag mit örökölt. Én is dobálózhatnék példákkal, hasonlatokkal. Mit érnék el vele? Megsértettem néhány embert, yeeee!!! Nem tudom miért kell még ismeretlenül más, sőt mások(!) ízlését becsmérelni, de még ha ez lenne a legkevesebb: hasonló alakú lányokat is megsértve ezzel. Ezt ráadásul 30-40 évesen - 16 éves lánnyal szemben. Ez számomra felfoghatatlan. 23 vagyok, lehet nincs az a tapasztalatom, mint az öregebbeknek, de csak tudjam már eldönteni, hogy nekem mi tetszik és mi nem. Szerintem kortól függetlenül el lehet! Persze lehet tapasztalgatni, idővel változhat az ízlés, stb; de attól mert megéltél x évet: csakis számodra releváns és nem jogosít fel semmire se. Nekem bárki, bármit mondhat, bármilyen tapasztalattal: 16 évesen és most is maradt az ízlésem, ami a vékony. Lehet győzködni, hogy mivel jobb a másik, el is hiszem, de nem nekem! Egy másik ember igaza és ízlése, nem pedig az enyém. Ilyen egyszerű és tovább már nem is ragozom csak annyival, hogy ugyan így igaz bármelyik alakra is!

Neked pedig kérdező nem kell semmi miatt sem paráznod, vannak bőven olyan fiúk, akiknek külső alapján tetszel (legalábbis valószínűleg, szegényes infók híján), viszont sajnos akadnak olyanok is, akiknek nem... hát ez van. Mindenkinek megfelelni egyszerűen nem lehet és ne is próbálj. Mindig lesz olyan, akinek más tetszik. Aki pedig beszól csak úgy, arra a bunkó a legszebb jelző rá. Joga van bárkinek nemtetszését kifejezni ugyan, főleg ha kérik, de lehet az illedelmes formában is. Legyen önbizalmad, kiállásod és akkor nem lesz semmi probléma, kicsit sincs előnytelen helyzeted párkeresésben, sőt épp ellenkezőleg! :)

2019. nov. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
18%

Wow. 5 és egyben 7 számú válaszolónk bizonyította, hogy sajnos az IQ-ja még annál is kisebb, mint hittük, azaz mínuszban van🤣


"Feladó:

gh67


Az üzenet: ON= vissza kapcsoltad magad? Fászfej*!"


Íme, amikor valaki nagyon okos és raszabadul a gyakorira.


*ő leirta rendesen a szót, nekem nem engedi úgy elküldeni

2019. nov. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!