Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik női alak szerintetek a...

Melyik női alak szerintetek a szebb, vonzóbb?

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]


2019. nov. 11. 01:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
2
2019. nov. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem ez mindenkinél más. Valakinek az 1, valakinek a 2, de tuti olyan is van akinek épp egyik sem jön be. Nem érdemes ezen agyalni, mert egyénfüggő.
2019. nov. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
1-es
2019. nov. 11. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem a kettes az, amit már említhetünk női alakként.

Az 1-es max 156-160 centi magassághoz.

2019. nov. 11. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%

Bevallom neked az őszintét számomra mindkettő vonzó. Mindkettő csinos és szexi. Nincs olyan hogy melyik a "nőiesebb" egyetemesen igen, az emberek vannak véleménnyel, de az csak az ő igaz véleményük, egyébként meg mindkettő az. Nem az határoz meg téged mint nőt hogy milyen alakod van, hanem hogy te mit gondolsz magadról, ez pedig a kisugárzás.

Nem kislányos az első, és nem nőies a második sem. Amiért így gondolják az emberek az azért van mert a vékonyabbak tűnnek "fiatalabbnak" míg akiknek van egyfajta húsosabb formájuk azok általában pedig idősebb nők és ez pedig lett egy általános sztereotípia amit az emberek isznak, nem tudnak róla de ez a vélemény sem a sajátjuk.

Amit én mondok véleményt az a sajátom mert minden nézőpont és ítéletmentesen állítom hogy mindkettő vonzó és ez pedig az ÉN személyes saját véleményem.

Szóval mindkettő nagyon szexi, de nem ez fog számítani mert ez csak egy vélemény hanem hogy TE mit gondolsz igazán erről és magadról minden ítélet, véleménytől függetlenül. :) 22/F

2019. nov. 11. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
57%
Ha jól "hordják", akkor mindegy :) Alapból nyilván a másodikat mondanám én is, hiszen ott tényleg van is alakja, az elsőt most mégis szexibbnek találom.
2019. nov. 11. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%
Nekem az 1-es tetszik jobban.
2019. nov. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%
az. 1-es lány tetszik jobban, de ha letakarom a fejet, és a bőrszín is fel lenne cserélve, akkor is az 1-es alak lenne számomra vonzóbb
2019. nov. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%
1.
2019. nov. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
47%
Nekem egyértelműen a második. Persze, az egyes is nagyon szép, de igazán nőies helyett inkább kislányos. Szóval kifejezetten szépnek látom az első lányt is, de nem vonzana mint nő. A második mindent visz nálam, tényleg gyönyörű, ha ilyen párom lenne eszméletlen büszke lennék rá :)
2019. nov. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!