Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kék vagy zöld haj festése...

Kék vagy zöld haj festése teljes vagy ombrera?

Figyelt kérdés

Barna hajam van és be szeretném festeni a lehető legkevésbé roncsoló módon. Szóval első kérdésem hogy jobb, ha zöldre festemém vagy a kék se baj? Mivel a haj kiszívatva sárga, úgy hallottam hogy kéket csinálni rosszabb belőle mert zöld lenne. Szóval ha ez igaz, akkor jobb lenne ha zöldre festetném, mert az egyszerűbb?

Gondolkoztam azon, hogy csak ombrésan festetném be, de nem tudom hogy úgy mennyire lenne szép a végeredmény. Azért gondoltam erre mert így legalább a tetejét nem kéne kiszívatni, mert gondolom más megoldás nem nagyon van ha sötét barna hajból szeretnék valami szineset.

Szóval melyik a legkevésbé hajroncsoló ezek közül? Vagy teljesen mindegy mert egyformán az?



2019. nov. 13. 15:18
 1/4 Cute_Psychopata ***** válasza:
91%
Ígyis úgyis roncsolja. Nekem kék a hajam, ha szép eredményt szeretnél nem úszod meg hogy lekelljen szívatni. Nekem a fodrász szivatta le, utána nagyon világos szőkére befestette. Úgy hagytam 1-2 hétig utána pedig kék festékkel befestettem. És az eredmény ugyan olyan mint a dobozon a modell csajnak.
2019. nov. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
93%

1# így igaz.

Viszont én ajánlanám még a balayaget :D hasonló mint az ombre, csak szerintem szebb mintha egy csíkban menne át színesbe a hajad :) és itt sem kell befesteni a hajtöveket, így a lenövés sem látszik. :D

2019. nov. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
17%

Gyalázatos mindegyik amit felsoroltál!

Van egy szép barna hajad akkor minek bhasznád el ezekre a proli drogos hippi szinekre?

Az ombre meg olyan benyomást kelt mintha belelógott vilna valamibe a vége...


F

2019. nov. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Maga a szín mindegy, nem a színezés károsít, hanem a szőkítés. Én is a balayage-ra szavazok.
2019. nov. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!