Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ismertek olyan vlogot ami...

Ismertek olyan vlogot ami tippeket ad, hogy hogyan legyek nőiesebb?

Figyelt kérdés
Szeretnék kicsit nőiesebb, színesebb lenni, de fogalmam nincs hogy kell. Egy ilyen vlog sokat segítene. előre is köszi a tippeket

2019. nov. 13. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Épp eleget sorolhatnék, de nagyon kérlek: ha igazán nőiesnek akarod érezni magad, ne az ilyen futószalagon gyártott, rózsaszín filteres műmosolyú fruskák preferenciájára adj! Nézz szét, screenshotolj mindent, ami neked személyesen tetszik, lehet az ruha, cipő vagy kiegészítő. Ez egy nagyon tanulságos és hasznos módszer.

Tapasztald ki személyesen, milyen színeket szeretsz, és mi szépíti meg az arcodat, ha közel teszed hozzá. Ne az érdekeljen, hogy aktuálisan mi a divat.

Lakatos Márknak van egy nagyon jó könyve, a Te&Én, amiben mindent részletesen leír az évszaktípusokról és az alkatokról.

2019. nov. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A YouTube tele van ezzel. Vannak olyanok akik ilyen cukormazas unikornisos ki ha én nem stílusúak, de vannak normálisak is. Nekik kevesebb követőjuk van.
2019. nov. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
School of Affluence. Ott nem csak öltözködési tippeket kapsz, hanem az elegáns, kifinomult viselkedésrôl is beszélnek.
2019. nov. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ő is nagyon jó:

Mrs Midwest

kifejezetten arra megy rá, hogy hogyan legyél nőies:)

2019. nov. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm, én igazából valóban nőies nőkre gondoltam, akiknek eszük is van mellé..:D

az az igazság, hogy nem nagyon foglalkozok azzal, hogy hogy öltözködöm.

a kényelem nekem a legfontosabb..viszont szeretnék kicsit csinosabb lenni , mivel unom már , hogy állandóan ezt hallgatom , és végül is igazuk is van az embereknek, mert sokszor elcsodálkozom azokon a nőkön akik mindig csinosak , kisminkelik magukat stb mert kellemes érzés rájuk nézni.

ha valaki rám néz, akkor kb mit lát? egy lányt cicanadrágban , sportcipőben éppen valamit magamra rántok amit a szekrényben találok és már indulok is munkába.

aztán meg max este városba is farmer +egy akármi , de se nem csinos, se nem nőies nem vagyok.

Szóval ezért keresgélek ilyen vlogot, hogy inspirálódjak kicsit.

köszönöm az eddigi tippeket..ha van még ötlet jöhet.

akár főzőműsoros is..merthogy abban sem vagyok a toppon.

2019. nov. 15. 22:32
 6/6 anonim ***** válasza:

a nőiességet nagyban befolyásolja a mozgás, ezt leginkább tánc tanulással, jógával, pilatessel, aerobiccal tudod fejleszteni.


öltözködésben az a legfontosabb, hogy amiket felveszel egymáshoz illőek legyenek, neked jól álljanak és jól érezd magad benne. nem attól leszel csinos, hogy rengeteg pénzt elköltesz ruhákra, meg sminkre.


sok nőnek a smink inkább árt, mint használ. én sokkal jobban szeretem a természetességet.

2019. dec. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!