Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a mellbimbó...

Mi a véleményetek a mellbimbó piercingről?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek ha nő hordja és mi ha férfi

2019. nov. 15. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Egyik gusztustalanabb, mint a másik. Haver mesélte, hogy megismerkedett egy kedves, okos lánnyal, de mikor kitapintotta a köldökpiercingjét, elfogta az undor, és menekülnie kellett, nem tudta legyűrni a viszolygását. Azt mondta, a fülbevaló nem zavarja, de ettől feljött a gyomorsava, és minden vonzalma törlődött...
2019. nov. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Nekem sem jön be.
2019. nov. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%

Nekem nem tetszik pasin.

N

2019. nov. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Nekem tetszik. Nem vagyok oda a piercingekért, de valamiért szerintem a mellbimbóban szexi :D Magamon viszont nem tudnám elképzelni.
2019. nov. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Férfin gusztustalan, de nőkön szép.
2019. nov. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jol nez ki mindketton
2019. nov. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%
En lany vagyok nekem volt csak nyaron kivettem egy napra es osszeforrt de megyek is ujracsinaltatni:) imadtam es a parom is, de kell hozza hogy szep formas melled legyen, ha nincs akkor nem ajanlom
2019. nov. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik, se pasin se nőn. De a párom például imádja és szerinte nagyon szexi.

Én személy szerint viszont már a füllyukasztást se viseltem valami jól (néhány éve lett csak kilőve a fülem).

2019. nov. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 mikeXxX ***** válasza:
45%
Bár kevés helyen szeretem piercinget látni de szerintem ha egy nő hordja a mellében az szexis és jelzi is vele szerintem hogy kicsit extrémebb az a valaki szexuális téren ( ezt tapasztaltam eddig ) de egy férfin szerintem nem szép és ratyis . 40f
2019. nov. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!