Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudtok egy hatásos izzadásgátlót?

Tudtok egy hatásos izzadásgátlót?

Figyelt kérdés
Mostanába semmilyen dezodor nem segít az izzadság ellen,olyat vettem ami régen jó volt,de már az se jó,és nem is értem,hogy miért nem segít egy se.. Nektek volt ilyen problémátok?

2019. nov. 15. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Én sajnos izzadós vagyok, de már évek óta a Nivea Black & White-ot használom, és tökéletesen funkcionál.
2019. nov. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Niveától a Stress Protect dezodor is hatásos. :)
2019. nov. 16. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bàr nem tudom fiú vagy lány a kérdező.

De!

Én nőként évek óta Lady Speed Sticket használok, zselés.

Sosincs problémám az izzadással és a kellemetlen szagokkal. Amíg a munkahelyemen 10 nőből 9nek izzadság szaga van a munka végén, én vagyok az 1 akinek nincs.


Férfiként Oldspice whitewater.

2019. nov. 16. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
A biocuccok, a zselések, a golyósok, a sprék nem szoktak működni, az egyszerű, népszerű márkákból a fehér krémes jellegűek igen, pl. Dove.
2019. nov. 16. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nő vagyok
2019. nov. 16. 07:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyiksem használ sajnos
2019. nov. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!