Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a különbség a kozmetikus...

Mi a különbség a kozmetikus és a szépségtanácsadó között?

Figyelt kérdés

2019. nov. 17. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
A kozmetikus kezeli a bőrödet, a szépség tanácsadó általában valamelyik kozmetikai márka képviselője, aki megpróbálja a termékeiket eladni neked látványos bemutatók keretében.
2019. nov. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2019. nov. 17. 20:35
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

A Szépségtanácsadó szakma egy új szakma, mely a kozmetikus szakképesítésből vált ki, és olyan tevékenységeket végezhetsz megszerzésével, mint például a szempilla-építés, vagy sminkelés.


Szépségtanácsadó államilag elismert végzettséggel (OKJ azonosító: 52 815 04) képes leszel különböző műszempilla-technikákat kivitelezni, a vendég stílusának megfelelő sminket készíteni, tanácsot adni sminkkel, frizurával, öltözékkel, körömlakkozással kapcsolatban, test- és arcfestési technikákat alkalmazni, tanácsot adni nem professzionális kozmetikumokkal kapcsolatban, szépészeti szolgáltatóegységekben recepciós, adminisztrációs és higiéniai feladatokat ellátni.


Amit az első írt, annak semmi köze a szépségtanácsadó szakmához. Azok csak dekorkozmetikai eladók.

2019. nov. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Akkor azért volt furcsa, hogy szépségtanácsadó miért rakhat szempillát..😂

2019. nov. 18. 19:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Kizárólag kozmetikus és szépségtamácsadó rakhat.
2019. nov. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom. Kozmetikusként végeztem, csak a szépségtanácsadót nem tudtam hova rakni. Azt hittem, kozmetikus, csak más megnevezéssel.
2019. nov. 18. 21:00
 7/7 anonim ***** válasza:
A google neked is segített volna...
2019. nov. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!