Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Ennek a lánynak a...

Fiúk! Ennek a lánynak a teste/ez a lány tetszik/bejön nektek? 10-es listán hány pontot kapna tőletek? Nem és életkor is érdekelne! Instagram (iskra) instagram.com/iskra? Igshid=zuayt0xbqltn

Figyelt kérdés
Mostanában kevesebbet sportolok szívproblémák miatt és hasonló lettvaz alakom (mivel egész életemben sportoltam és ahhoz volt a testem szokva). Én lehet valamennyivel véknyabb vagyok de hasonlóak az arányok. Csak azért kérdezem mert a pasik még mindig ugyanúgy érdeklődnek mint amikor vékony voltam és nemtudom hogy tényleg tetszem e nekik vagy csak ennyire ki vannak éhezve általában. Nyugodtan írjatok kemény kritikát akár ha úgy gondoljátok

2019. nov. 19. 16:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Nem jó csaj a linkelt csaj.
2019. nov. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
10/1, nagyon nagy segge van.
2019. nov. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%

Hát, számomra ez az Iskra nevezetű hölgy abszolút nem vonzó.

Azt mondom 5 pont, de csak azért mert látszik rajta hogy abszolút nem igénytelen elhízott.

2019. nov. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%

Jesszus fhasza!


Még a csukott ajtó sem jelentene neki akadályt ha be akar menni valahová...

És lejebb meg egy orángután csókolgatja...

Brrrr.


F/43

2019. nov. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
28%

Jesszus fhasza!


Még a csukott ajtó sem jelentene neki akadályt ha be akar menni valahová...

És lejebb meg egy orángután csókolgatja...

Brrrr.

10/0,1

F/43

2019. nov. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%

Há ez..ez..ez így nekem ez nem:D

Van egy pár fölös kilója,meg hát én amúgy is a kifejezetten vékonyakat szeretem...

2019. nov. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
44%
Szívproblémákra legjobb az elhízás, csak így tovább👍
2019. nov. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
39%

Ez a nő duci, de formásan duci, szép arányokkal. Szerintem nagyon jól áll neki, szexi. A teste nőies módra halmozza a zsírt (pl. hasra kevésbé), a feneke pedig a hízás ellenére is jó formájú maradt. A feleslegéhez képest aránylag tónusos a teste, látszik, hogy sportol.

Az ilyen alak a jó példa arra, hogy egy test nem a BMI-től, hanem sokkal inkább az arányoktól lesz szexi (és pluszpont a kisugárzás).

2019. nov. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%
Summa summárum: akinek úgy általában bejönnek a ducik, azok szemében ő jó nőnek számít, szóval szerintem nem kiéhezettség miatt nagy az érdeklődés.
2019. nov. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem szívesen értékelem, mert nagyon messze áll az ideálomtól. Egyszerűen nem tudja sehogy se az érdeklődésem felkelteni. Nyilván mindig lesz olyan, akinek tetszik, bármilyen alakod is legyen. Nem feltétlen kiéhezettségről van szó. 23f
2019. nov. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!