Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, szerintetek ez nagyon gáz?

Fiúk, szerintetek ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Az nagyon gáz ha eléggé “lapos” vagyok hátulról? Konkrétan az alakom eléggé nőies mindehol, csak a seggemnél nem. Olyan vagyok mint egy deszka. Ez mellé még a melleim mérete sem egyforma. Nagyon hülyén érzem magamat és szégyenlem is. Szerintetek elkellene kezdenem erősebben tornázni? Kérlek adjatok tanácsokat :(

17/L



2019. nov. 19. 18:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
46%

Ne a fiuk velemenye szamitsonxd

Ha jol erzed magad, es tetszel magadnak maradj ilyen

Ha nem akkor tornazz

2019. nov. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%
A melle senkinek sem egyforma, ez teljesen normális. Van, akinek a mérete más, van, akinek az egyik magasabban van, van, akinek a bimbó mérete más... de valamilyen szinten mindenkinek más a kettő. :)
2019. nov. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
73%
Semmi baj nincs veled.
2019. nov. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 subrette ***** válasza:
73%
Ha sportolsz, tornázol attól csak jobban fogsz kinézni, ártani biztos nem fog. Csak formásodsz tőle.
2019. nov. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
73%
Semmi gond nincs Veled :)
2019. nov. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
40%

Akkor egy őszinte válasz a sok képmutató után!


Valóban nem vonzó ha egy nőnek nincs kerek segge,de pasiknak is hülyén áll ha nincs mi kitőltse a gatyát hátúl.


Amit tudsz erre csinálni az a guggolgatás, először csak a saját testsúllyal majd fokozatosan kétkezes súlyzóval a nyakadban.

Szériákat csinálj minnél többel próbáld de ne rőlködj mert az nem vezet jóra.

Egy év és meglátod lesz eredménye én 26 éve testépítek nekem elhiheted.

Sok sikert!


F.

2019. nov. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
58%

Nőként én is csak meg tudom erősíteni az előttem szólót, a legtöbb pasi a szép kerek, izmos popsit szereti.

Végezz guggolásokat, kitöréseket és fenék-izomerősítő gyakorlatokat. Növeld fokozatosan az adagokat.

Nem szükséges nagy erőbefektetés, minden nap egy kis torna és idővel szép popsid lesz. Légy kitartó. :)

2019. nov. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
60%
#6: Azt a képmutatást egyéni ízlésnek hívják. Nekem például nem jön be, ha a nő feneke olyan, mint két görögdinnye. De te biztosan jobban tudod, hogy nekem, meg még több millió (milliárd) férfitársamnak mi tetszik, meg mi nem, és mi mennyire számít.
2019. nov. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
57%
Hat a hetest aztan nagyon komolyan kell venni, minden ferfira leggingset meg noi rovidnadragot akar eroltetni...
2019. nov. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
89%
*hatost
2019. nov. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!