Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ezek az 'alakformáló' alsóruhá...

Ezek az 'alakformáló' alsóruházatok tényleg formálják az alakot, vagy csak addig pozitívabb színben tüntet fel, amíg rajtam van ez a ruhadarab?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok. Előre is köszönöm. :)

2019. nov. 19. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak amíg rajtad van. Kicsit összenyom, összetart
2019. nov. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld
2019. nov. 19. 22:37
 3/7 Metionin ***** válasza:
100%
Csak amíg rajtad van. Én igazából azért szeretem mert télen védi a derekamat :D
2019. nov. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld :)
2019. nov. 21. 12:41
 5/7 anonim válasza:
100%
Vannak divat fűzők ami tényleg az első két hozzászólást igazolja, hogy csak addig ameddig rajtad van viszont van acél merevítős alakformáló fűző amely egy ideig tartó viselése után formalja az alakot én is jelenleg ilyen fűzőt keresek Budapesten:)
2020. jan. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem pont idevágó, én 2-3 darab tornarucit szoktam egymásra venni hogy formáljon ruha alatt. De ahogy írták, sajnos nem maradandó.
2020. febr. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, erre is ment a zöld
2020. febr. 21. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!