Mell piercing? 23F

Figyelt kérdés

Szeretnék mell piercinget csináltatni, de volna néhány kérdésem.

-Ha van, hol csináltattad? Én a Swastikát néztem az Urániánál. (Vélemények?)

-Mennyi idő a gyógyulás? Olvastam olyat, hogy szúrás után 6 hónappal még nem lehet uszodába menni vele és ez idő alatt végig napi 2x kell ápolni.

-Gyógyulás után ha rövidebb időre kiveszem, vissza tudom még tenni?

-Mennyi idő után lehet fogdosni, mennyire lehet vele játszani?



2019. nov. 22. 23:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Westendben csináltattam, még csak pár napos. Azt mondták hogy kb. 3 hét a gyógyulás, utána lehet majd cserelni is a pc -t benne. Már én is azt várom, hogy mikor lehet játszani vele 😊

28L

2019. nov. 23. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Swastika remek hely piercinget szúratni. Én pont nem ott szúrattam a bimbóimat, de mást igen, és Geri nagyon profi. A gyógyulás olyan 2 hónap körül van, utána lehet cserélni ékszert, addig nem érdemes, addig inkább maradjon benne az eredeti, lehetőleg titán száras egyenes barbell ékszer. Napi 3-5x ápolgattam őket, szépen gyógyultak. Érdemes gyógyulási idő alatt nem fogdosni és nem játszani vele, és utána is lágyan, gyengéden. Hm, hát, egy év után, akkor még az eredeti szárvastagat ki kellett vegyem röntgen miatt és szenvedős volt a visszarakás, de egy kis vazelin, vagy más síkosító segít és úgy könnyebb.

Én ápolni Octenisept oldattal ápoltam, nekem mindenre bevált. 29/F

2019. nov. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!