Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A hátamon (nyakam alatt pár...

A hátamon (nyakam alatt pár centivel) szőr nő, ezt le szokás borotválni vagy hagyjam békén? 16/f

Figyelt kérdés

2019. nov. 23. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt csinálsz vele, amit szeretnél, hiszen a tiéd. ✌️ Ha téged nem zavar, hagyd úgy, de ha nem tetszik, kérj meg valakit, hogy szedje le! 💁🏻‍♂️ 🤠
2019. nov. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Borotválni szerintem semmiképp se borotváld (pláne 16 évesen), mert levágod a szőrszál végét (ami vékonyabb, mint a töve), így utána csak erősebb lesz ott a szőr. Hogyha nagyon zavar, akkor inkább gyanta. De azt se azért csináld mert ,,szokás" :)
2019. nov. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy értem azt hogy szokás, hogy nem utal igénytelenségre? (Btw ha a hajam addig lenő, akkor az is el tudja takarni nem csak a póló)
2019. nov. 23. 17:36
 4/5 anonim ***** válasza:

én az előttem írókkal egyetértek...még annyi h a szőr, habár sokan úgy gondolják, nem az igénytelenség jele! Nem mindig jelentett néhány szőrszál ekkora tragédiát, mint ma, de persze az is nehéz h ha olyan közegben mozogsz ahol ez elvárás kvázi h minden nap úgy nézz ki mintha egy magazinból vagy az instáról léptél volna ki...de szerintem az az okés hozzáállás ha elfogadod h az emberek szőrösek, ez az alap, de mivel egy csomó lehetőség áll rendelkezésre h szőrtelenítsünk, ezért a nagy többség meg is teszi. Te is megteheted, ha szeretnéd.

Visszatérve a témára: néhány embernek le szokás borotválni, de te dönthetsz úgy hogy békén hagyod. Vagy próbáld ki és azt csináld ami jobban bejön. Az h a borotválás után a szőrszál megvastagodik nem igaz, csak pont ott vágod el ahol vastagabb és egy ideig azt fogod nézni, de majd ugyanúgy megnő és olyan lesz mint volt. L

2019. nov. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

,,Az h a borotválás után a szőrszál megvastagodik nem igaz, csak pont ott vágod el ahol vastagabb és egy ideig azt fogod nézni, de majd ugyanúgy megnő és olyan lesz mint volt." - Ebbe pár helyen belekötnék...


Ilyen most a karom: (sose volt szőrtelenítve)

[link]


A lábam meg ilyen: (4. óta borotválom... nyáron... 😅)

[link]



Kb 3 éve várom, az októbertől márciusig tartó időszakban, hogy olyan legyen, mint az előtt, hogy elkezdtem borotválni. (4.-ben a lábam csak kicsivel volt szőrösebb a karomnál), de ez még mindig nem következett be. Minden szőrszál teljes hosszában olyan vastag és fekete, mint amilyennek csak a tövénél kellene lennie.


Amúgy 18L...

2019. nov. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!