Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért csúnya minden bb krém,...

Miért csúnya minden bb krém, alapozo, korrektor a boromon? 19

Figyelt kérdés

Mindegy milyen erteku, csunya a boromon!!!

Garniel bb krémet hasznaltam legutobb azonnal lemostam annyira rossz volt. Kínomban vettem egy 800 forintos kinai bb krémet , nem is mondok semmit hogy hogy neztem ki....

Probaltam mar 3000 ftos alapozot is meg 800 forintost de mindegyik csunya az arcboromon.

Korrektorrol nem is beszelek.


2019. nov. 26. 15:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%

Hogy érted hogy csúnya a bőrödön?

Nagyon elüt a bőröd színétől vagy nem fed eléggé?

Kiemeli a szàraz részeket a bőrödön?

2019. nov. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Rendben van a bőrápolásod?
2019. nov. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ha nem a színéről és a fedéséről van szó, akkor csak is arról lehet szó, hogy a száraz részeket kiemeli. Szóval az első két válaszolónál ott a pont. Kell egy jó/jobb arcápolási rutin, és akkor majd ez a probléma is mérséklődni fog/ meg fog oldódni.
2019. nov. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18%
azert mert olcso gagyikat hasznalsz. egy kilo sz***ban kevesebb a karos anyag mint a kinais alapozoban.
2019. nov. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Irtam, hogy nem kinait hasznalok csak kinomban kiprobaltam azt is. Minek irsz ha segiteni nem tudsz?


A tobbieknek koszonom a valaszt. Hasznalok arcradirt is igaz hogy nagyon szaraz a borom. Lehet borgyogyaszhoz fogok menni

2019. nov. 26. 16:44
 6/11 anonim ***** válasza:

Akkor a bőröd állapotàval van a gond!

A bőrgyógyász az jó ötlet!

Fontos hogy hidratàld a bőröd.

Akkor nem lessz szàraz rész a bőrödön.

2019. nov. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ilyen 3000 Ft-os drogériás portékáktól ne várj csodát, a 800 Ft-os patkányméregből kotyvasztott “csájníz” selejttől meg pláne ne.

Szerintem az alapozó az egyetlen, amire nem szabad sajnálni a pénzt.

Szemhéjpúdernél, szempillaspirálnál, folyékony rúzsnál gyakran az olcsó drogériások is tudnak elképesztő minőséget villantani, de sajnos az alapozóknál ez nem így működik. Anno tinédzserként én is próbálgattam sokfélét, de vagy annyira szárított, hogy pikkelyekben hámlott le tőle a bőröm (elég látványosan), vagy rendkívül alacsony volt a fedése, és rekord idő alatt le is kopott az arcomról.

Nem éri meg felelőtlenül kísérletezgetni, mert a bőröd és a pénztárcád is bánni fogja.

Én kizárólag az Estée Lauder Double Wear Stay-In-Place alapozóját használom, ami bár 13.000 Ft, de kapaszkodj meg - ÉVENTE 1x veszem újra. Ez tulajdonképpen havi kevesebb, mint 1100 Ft-ot jelent, így sokkal jobban megéri, mint havi szinte kísérletezni valami “50-50%, hogy bejön” agyonreklámozott drogériás cuccal.

Megfelelő hidratálás mellett (!) úgy néz ki a bőrön, mintha nem is lenne ott, emellett rendkívül erős a fedése, könnyű viselni, és 24 órán keresztül meg sem mozdul az arcon.

Az üzletben nagyon készségesek, segítenek megfelelő színt választani az 50-nél is több árnyalat közül, sőt, még gépük is van, amivel be tudják mérni a hozzád legjobban passzoló színt.

2019. nov. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

+ Ha száraz a bőröd, akkor NE radírozd! Ez ugyanis mikrosérüléseket okoz a bőrön, rosszabbat teszel vele, mint amit gondolsz.

Inkább egy jó hidratáló krémre ruházz be, jojoba olajjal még fokozhatod a megfelelő ápolást.

2019. nov. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Arcradír? Ennyi? És csodálkozol, hogy nem szép az alapozó a bőrödön?


Komolyan mondom, én magazinokból szedtem össze, hogy kell bőrt ápolni, mert nem voltak youtube-os csajszik, ma már ott van minden info. Minden smink az arcápolásnál kezdődik.

2019. nov. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem a helia bevàlt anno,de már nem használok bb krémet.
2019. dec. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!