Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Keringőruha alá milyen melltar...

Keringőruha alá milyen melltartó kell?

Figyelt kérdés
Van pántja, hátul viszont ilyen kivágott, csipkés. Bőrszínű ronda lenne alatta, vagy mindenképpen kell szereznem valahonnan ilyen öntapadós melltartót? Csak mert van rá kb. egy hetem :(

2019. nov. 28. 22:11
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell alá
2019. nov. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De nekem az úgy kényelmetlen lenne.
2019. nov. 28. 22:20
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Mi nem húztunk alá.
2019. nov. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem kell alá. Én vettem mert szarul éreztem magam nélküle de meg is bántam mert nagyon felnyomta a melleimet és nevetségesen néztem ki.
2019. nov. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

És ki öltöztetett titeket?


Mivel nálunk ez a s***r iskola nem enged semmit, se öltöztetőket, se szülőket segíteni, elvileg alsóbb évfolyamosok jönnek segíteni akik azt se tudják hogy kell befűzni egy ruhát...

Én meg rohadt szégyellős vagyok és nem nagyon szeretnék egyszál csöcsben ott parádézni.

De tartok attól, hogy ez az öntapadós akármi nem fog tartani semmit, hanem egyszercsak tánc közben elkezd csúszni, mert van egy majdnem 75/A mellem.

2019. nov. 28. 23:19
 6/10 anonim ***** válasza:
24%
Akik azt válaszolták, hogy nem kell alá... és akinek hatalmas nehéz puha lógó melle van és ami 5 percet nem bír meglenni egész nap melltartó nélkül, annak is azt mondanátok, hogy nem kell alá?🤔
2019. nov. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
Igen.
2019. nov. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk szülők segítettek, de egymásnak is megoldható. Hidd el nem fog lecsúszni, az A-s kosár meg pláne nem. Nekem nagyobb mellem van és úgy meghúzták a fűzőt, hogy levegőt nem tudtam venni, nemhogy lecsússzon😂
2019. nov. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja azt hozzateszem, hogy nekem pántnélküli volt, ha a tiéd pántos, akkor tuti nem lesz gáz.
2019. nov. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Pant nelkuli melltartot huztam fel, szinte mindenkin az volt.. es nem volt ebbol semmi problemank. Aki nem akart, az nem huzott, ok az atoltozest megoldottak siman, senki nem latta oket "egy szal csocsbe"😄 Nekunk amugy jottek anyukak, noverek segitenk.. de nekem pl osztalyfonokom (no) segitett befuzni meg felhuzni is.

Egy hete volt amugy pont a szalagavatonk😊

18/l

2019. nov. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!