Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek Lakatos Annabella...

Szerintetek Lakatos Annabella a Miss Balaton udvarholgye magasan kiemelkedo szep? 10es skalan mennyire tennetek?

Figyelt kérdés
[link]
2019. nov. 28. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Nekem átlagosan szép, nem kiemelkedően. 10-es skálán 8-9. Van olyan kép amin kevésbé szép. Mondjuk élőben smink nélkül kéne látni.
2019. nov. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom, mi olyan lélegzetelállítóan szép benne.

Nem szeretném leszólni, de pontosan ugyanúgy néz ki, ugyanolyan arcberendezése van, mint a magyar szépségkirálynőből megélhetési Influencerré vált csajok 95%-ának. Tehát a szépsége elég snassz, nagyon átlagoska, egyáltalán nem különleges.

Olyan, mintha lenne egy sablon, és kizárólag az ilyen karakterű, műmosolyú, szamár fogsorú fruskákat futtatnának ki szépségeknek.

Szóval: 6.5-7/10

2019. nov. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép.
2019. nov. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
Szep. De alakra nagyon deszka. Semmi noies nincs benne.
2019. nov. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!