Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megbántam a piercingemet, mit...

Megbántam a piercingemet, mit tudok vele kezdeni?

Figyelt kérdés

Tegnap csináltattam az első piercingemet, egy conch-ot.

Nagyon fáj(t), nem tetszik, és nem érte meg egyáltalán. Kivegyem, és hagyjam, hogy begyógyuljon, vagy ez nem fog így működni?



2019. nov. 30. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szedd ki nyugodtan.
2019. nov. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennyi idő után meg simán begyogyul, főleg, ha mindig fertotlenited és vékonyabb kened gyulladáscsökkentővel.
2019. dec. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kiveszed és összeforr. Volt barátnőm is így volt. Szája felé csináltatott. Pár nap után kivette és hagyta összeforrni. Amikor kiveszed utána pár napig dagadni fog a szád környéke, ettől ne ijjedj meg, mert normális!!! 22/F.
2019. dec. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Őőő, akkor miért csináltattál?

Vagy nem mondták, hogy igen, fájni fog a szúrás is és a gyógyulás sem egyszerű dolog?

Ha tudod, vedd ki, fertőtlenítsd le rendesen, mintha egy seb lenne. Be fog gyógyulni, nyoma se marad.

Máskor meg gondolkozz előre és érdeklődj előre, és ne utólag. Most képzeld, ha ez egy tetoválás lenne.

2019. dec. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!