Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Diamond nails jó márka?

Diamond nails jó márka?

Figyelt kérdés

Milyen minőségűek a termékei?

[link]

⬆️Érdemes megremdelni?

Tudom picit hiányos a szett de tudom mik hiányoznak...csak a minőségre vagyok kíváncsi



#köröm #Crystal Nails #Diamond nalis
2019. dec. 5. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Látom nem írt még senki, így gondoltam én írok, bár hogy a válaszommal mire mész, azt nem tudom, nem épp a kérdésedre ad választ.

Szóval! Én Diamond Nails-el nem dolgoztam, hallani hallottam róla hideget, meleget, mint minden márkáról. Értelek, hogy miért írtad ki a kérdést, de mindig minden márka ellen vannak pro és kontra érvek. Lásd a Crystal Nails-t, ami a legnevesebb és kap hideget, meleget.

Instagramon szoktam látni egy körmösnél, hogy kiírja a gél lakkok kódját a kép alá, amik az adott körmön vannak, az ő képei alapján szépen fednek és pigmentáltak. Persze más kérdés, hogy milyen velük dolgozni és mennyire tartósak, főleg saját körmön. Ami nekem mellette szól, hogy jó áron vannak, hiszem 1890 Ft a 7(!) ml-es kiszerelés. Más márkáknál ennyi pénzért kapsz 4 ml-t. Csak nekem megvannak a beváltak és emiatt nem vettem rá magam, hogy újal kísértelezzek. Talán valamikor próba szerencse alapon veszek egyet. :)

2019. dec. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen válaszod😊

Meg egy kérdés...vettem kőragasztót...ugye amivel a kis kövecskéket lehet felragasztani..nem tudom viszont hogy hogyan kell használni...valami tipp?

2019. dec. 8. 09:02
 3/9 anonim ***** válasza:

Nincs mit. :)

Pontosan milyet vettél? Ecsetes vagy tégelyes? Az ecsetes van, amelyik levegőre szárad, abból picit teszel a körömre, a követ gyorsan odailleszted (én narancsfapálcát picit zselébe mártok és óvatosan felveszem vele a követ, ügyelve rá, hogy a zselé ne maszatolja össze, alig érjen a kő széléhez), az levegőre szárad. Ha tégelyes,akkor lámpa alatt köttetni kell. Teszem pici pontokat a körömre, belenyomod óvatosan a követ, és a lámpába teszed. :) Bár sejtem, hogy lámpázós a kőragasztó, mert a levegőre száradó kevésbé ismert és nem is jó.

Írj márkát és nevet, hogy milyet vettél. :)

2019. dec. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

[link]

Pontosan erről van szó

2019. dec. 8. 12:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Oh ez is Diamond, akkor ezt nem ismerem. De ecsetes, előfordulhat, hogy szárad levegőre. Próbáld meg, hogy teszel a körömre egy pöttyöt, a követ beleteszed és úgy 1, max 2 perc elég, hogy megnézd és ha nem mozdul a kő, akkor kész is. :) Ha mozog, akkor tedd lámpába 1 percre. :)
2019. dec. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2019. dec. 8. 17:31
 7/9 A kérdező kommentje:
Valamint még annyi hogy fedolakk kell ra miután odaragasztottam a követ?
2019. dec. 8. 17:36
 8/9 anonim ***** válasza:
A kövekre ne kenj fedőt, mert bemattulhatnak, elveszhetik a csillogásukat. :) A köveket kikerülve a körömre kell kenni. :)
2019. dec. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2019. dec. 8. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!