Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egyre ferdébbnek látom a...

Egyre ferdébbnek látom a köldök piercingemet?! 🥺👀🆙🆕⚠️

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szombaton voltam köldök piercinget szúratni . Már régóta terveztem, most végre úgy éreztem, hogy ez az én időm. Meg is csináltattam. Már akkor szerelmes lettem! 😃

Jó pár ismerősömnek, barátnőmnek van, így tudok honnan diskurálni, de erre a kérdésre a választ senki nem tudta...

természetesen felkerestem az illetőt, akinél voltam szúratni.

Szerinte a gyulladás miatt van. De már alapból ott kezdte nekem, hogyha minőségi orvosi fém van benne , nem gyullad be. Természetesen nem hittem el, mert személy függő, és több olyan barátnőm volt, aki hónapokon át ezzel küszködött .

Viszont teljesen elszomorodtam.

Tanácsára vettem Bepanthent. Kentem azzal az első 2-3 nap , olyan napi 2x - 3x. Szépen tisztítottam, mozgattam.

De aztán begyulladt hétfőn. A szalagavatós tánc miatt is lehetett (pedig vigyáztunk direkt), és a sok ülés sem tehetett neki jót. A lenyeg a lenyeg, hogy begyulladt, elkezdett picit gennyezni. Barátnőm tanácsára vettem Octeniseptet, azzal fújom napi 2x - 3x. Mellette megmaradt a Bepanthen napi 2x (reggel és este), alá mint fültisztítóval tisztítom, és szigorúan tusolás után / közben mozgatom !

Telvirant ajánlotta nekem a piercinges, de azt még nem vettem. Barátnőm rá cáfolt, hogy várjak pár napot és egyelőre fújjam csak és Bepanthennel kenjem. Oké. Ezt teszem. 😊


De egyik nap ferdébb, másik nap egyenesebbnek tűnik. Csináltam képet is aznap , amikor lőve lett és szinte naponta csinálok róla képet, hogy látok e vajon változást. Valaki azt mondta, hogy ferde, valaki azt, hogy ez teljesen oké így!

Engem zavar, hogy ferde, mert nem ezért akarok „szenvedni”, és ha már elmentem meg csináltatni egy profival, akkor nehogy már ne legyen tökéletes , precíz munka. 😌 Piercinges kért képet, segít stb. Véleménye szerint ez a gyulladás miatt van, és hogy „nem vészes”... várjak pár napot, kenjem Telvirannal és írjak majd rá.


Ti mit tennétek a helyemben? Van olyan esetleg itt , akinek hasonló volt? Mivel kezeljem gyulladt állapotban?

Képet tudok küldeni privatban! Jöhetnek a válaszok itt is és üzenetben is . 😁☺️ köszönöm!



2019. dec. 5. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Küldhetsz képet.
2019. dec. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is küldj
2019. dec. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

Szia, küldj egy normális, közeli képet, lehetőleg éles legyen és egyet, amin távolabb látszódik, hogy a testedhez képest hogyan áll.

Amúgy a bepanthen nem túl jó, inkább csak octenisept napi 3-5x.

Lehet, hogy a köldöködhöz képest egyenes, de a köldököd ferde a testedhez képest, és így ferdnének tűnhet, vagy éppen fordítva.

A gyulladásnál érdemes alaposan lefújni octenisepttel, majd tiszta, alaposan megmosott kézzel óvatosan a gennyet kinyomkodni, tiszta papírtörlővel felitatni, majd újra lefújni octenisepttel és akkor szépen átmozgatni az ékszert is, hogy a folyadékból a lyukba is jusson. Ha táncolsz, vagy más, megerőltetőt csinálsz, akkor ragaszd le, ne akadjon be semmibe és lehetőleg ne nyomja semmi. Ne áztasd ki, szoli, szauna, strand, stb tabu. Amennyiben pattanásszerű dudor nőne rá, úgy patikai hidrogén-peroxid oldalttal ecseteld napi 3x legalább 3 héten át, az leviszi, vagy hyperollal.

2019. dec. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben inkább csak fújnám és nem kenném. Nekem a kenéstől csak jobban gyulladt gondolom bepálik vagy nem tudom nem értek hozzá. Persze mindenkinek más, de nekem ez a tapasztalatom
2019. dec. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Küldhetsz nekem is képet. :)
2019. dec. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bepanthent ne kenj ra, az hamosito kenocs, tetovalasokra tokeletes, de piercingre csak huz egy zsiros reteget es akadalyozza a gyogyulast. Az Octenisept spray toketes a piercingekre. Ha gennyes, akkor fultisztitoval ovatosan tisztitsd le rola, majd ujbol fujd be, de ha nem muszaj ne mozgasd mert belehuzod az esetlegesen az ekszerre tapadt vart a sebbe es csak tovabb irritalja majd.

Sajnos a koldokpiercing nagyon maceras, honapokig is gyogyulhat es igen, sem a sok ules, sem a mozgas, a ruha dorzsolese nem tesz jot neki. Lehetoleg ne aztatsd, csak zuhanyozz vele, es mindig figyelj ra, hogy ne dorzsolje a ruha.

2019. dec. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!