Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a modell lany...

Szerintetek ez a modell lany magasan kiemelkedo szep?

Figyelt kérdés
[link]
2019. dec. 8. 18:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szép de semmi extra
2019. dec. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

A szemöldöke borzasztó, agyon van sminkelve, de főleg photoshopolva, pláne a szeme környékén.

Tényleg modell? Mert ez a kép kb a tucat instalányokra jellemző inkább, nem egy hivatásos modellre.

2019. dec. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Totál mű ez a kép. Élőben akár ronda is lehet smink, effektek nélkül. Modell? Annak elég ribis.
2019. dec. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Valahol a centi vastag vakolat alatt lehet, hogy van egy szep lany, de ha lenne, nem kene a vakolat...


Ennyi festekkel meg belolem is modellt lehet varazsolni, pedig meg no sem vagyok.

2019. dec. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Minden második csaj néz így ki a Puncson. És hogy őszinte legyek, őt is eltudnám oda képzelni. 😁
2019. dec. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nyilvan nem tudom hogy nez ki smink nelkul, de szerintem igy aranyos, talan egy fel ponttal az atlag felett ertekelnem. a szemoldoke az eltekintesem ellenere is zavaro.
2019. dec. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szép, de nem "magasan kiemelkedően". :D
2019. dec. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és ő nem lehet igazi modell. A modelleknek karakteres arcuk kell hogy legyen, az ilyen szemöldök és smink nem jellemző a modellekre. Attól még, hogy készült rólad 1-2 kép instagramra még nem leszel modell. Nem hogy kiemelkedőnek, még szépnek sem mondanálak, a sminked meg borzasztó.
2019. dec. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Emberek mi van veletek ? Szerintem nem lehet elvitatni tőle hogy a képen szereplő lány nagyon szép és innen 10/9 ember oda se merne menni hozzá és nem azért mert ne lenne szép.
2019. dec. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%
#9 de nem az, illetve nem latszik. Szanaszet van sminkelve es retusalva, oszinten szolva nem azert nem mennek oda mert nem merek, hanem mert a sok festek nelkul lehet hogy egy 40 eves transzvesztita nezne vossza reggel...
2019. dec. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!