Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Angliában milyen árak vannak?...

Angliában milyen árak vannak? Hol érdemes vásárolni? Online vásárlással tapasztalat (bevált weboldal címek)?

Figyelt kérdés

Februárban költözöm Angliába egy évre, kíváncsi vagyok, hogy ott milyen árak, méretek vannak - legyen szó ruháról, cipőről.

És ha van valami bevált olcsóbb hely, vagy olyan ahol a leárazásokra érdemes rárepülni, vagy kuponokat kínálnak.. semmi információm nincs e téren, aki esetleg kint él, és van tapasztalata, legyen olyan kedves, és ossza meg velem! :)



2019. dec. 11. 07:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én egy rövidebb ideig voltam kint, a ruha árak nagyon hasonlítanak a hazaihoz. Pl a h&m es egyebb itthon is létező boltok 500-1000ft al drágábbak, de a primark iszonyatosan olcsó
2019. dec. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A primark nagyon olcsó és néha ki lehet fogni jó cuccokat, de persze vannak gatyik is. Meg most a méretezés is furcsa úgyhogy próbálj mielőtt veszel.New look, H&M egy szinttel felette van. Neten az ASOSon meg a Missguideden szoktak jó akciók lenni. Általában a címkén szokott lenni európai méret is. Ha érdekel a jobb fehérnemű a Victoria's secretbe sokszor szokott lenni 5ot kapsz xy árért meg ilyenek. Deicmannba szokott lenni egyet veszel egyet kapsz fél áron akció néha.
2019. dec. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!