Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mire gondolnak mert ez nekem...

Mire gondolnak mert ez nekem magas?

Figyelt kérdés
Anorexiabol épultem fel. Bár még nem értem el a cél súlyt már nem tudok hizni, de nem is akarok. A lényeg, hogy mindenki azt mondja milyen jól nézek ki, pedig még mindig sovány vagyok és tökre modell alkatom van. Akkor ez most arra értik hogy a modellel is jól néznek ki és nem sovanyak?

2019. dec. 11. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit nem lehet azon érteni, hogy jól nézel ki? Ha anorexiás voltál, valószínűleg szornyen sovány voltál. Ahhoz képest most valószínűleg jól nézel ki.
2019. dec. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Én sem értem ezen mit nem értesz.Nyilván a legtöbb ismerősöd azért mondja,mert örül,hogy felépültél a betegségéből.
2019. dec. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy egy egészséges ember, aki sosem küzdött anorexiával, az nem érti a kérdésedet. Egy (ex) anorexiás pedig ugyanazon megy keresztül, amin te, és ő semm tudja a választ. 😅


Valahogy úgy lehet, hogy végre nem úgy nézel ki, mint aki mindjárt meghal, ezért biztonságban éreznek téged és ezt valahogy el akarják mondani. De ez nem jelenti azt, hogy most akkor ennél több nem lehetsz, vagy hogy ez már kövér, mert az egészségesek szerint jól nézel ki.. Az igazság az, hogy a lényeg a lelked gyogyulásában van, aminek az állapota némiképp tükröződik abban, hogy annyira ez még a gondolkozásod központja, hogy feltettem ezt a kérdést is. De el fogsz jutni, oda, hogy nem fog érdekelni már, és örülsz, hogy nincs többé közöd ehhez a betegséghez.:) Szurkolok a teljes gyógyulásért!!

2019. dec. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%
Lótuszt. Az anorexia egyfajta testképzavarral társul. Az anorexiás akkor is kövérnek látja magát, amikor már csak háNYni jár belé a lélek.
2019. dec. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Először is gratulálok a felépülésedhez! 😊


Másodszor viszont, fontos ugye megemliteni, hogy a ló másik oldalára sem szabad átesni, az elhizás éppúgy egészségtelen. Meg kell találnod a azt a sulyt, amiben jól érzed magad, s a szervezetednek is jó. Ahogy olvastam, te már nem szeretnél többet hízni, s az ismerőseid szerint is jó formában vagy. Ez szuper!! Ezek szerint megtaláltad a neked megfelelő testtömeget. 😊


Harmadszor: a modellek nem soványak, hanem vékonyak. Hogy mi a különbség? Aki sovány, az beteges is, látszik rajta, hogy nincs elég energiája. Aki vékony, az teljesen egészséges. Az is butaság, hogy a modellek anirexiásak, csak úgy van esélyük. Egy valódi ügynökség, a túl vékony lányokat ugyanúgy nem szerződteti, mint a tulsúlyosokat. Még akkor is igy van ez, ha az adott ügynökség arculatához hozzátartozik az, hogy csak vékony lányok vannak náluk.(A lehúzós ügynölségnek meg mindegy, csak pénzed legyen csomó felesleges dologra) A derék-csípő 55-80 alá nem igen megy.

A modelleknek nagyon figyelniük kell az egészségükre. Ha nem esznek eleget, nem csak energiájuk nem lesz castingokra járni világszerte, de a bőrükön is meglátszik. Arra is figyelniük kell, mit esznek.

Szóval normális mennyiséget, nagyon egészséges ételekből, amik segitenek tartani a súlyul s elég energiát adnak.


Egyszóval, az nagyon jó, ha modell alakod lett! Ez egy jó út az egészség fele.

Légy büszke magadra!


Üdv: egy model scuot 😁

2020. febr. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi főleg uccsónak
2020. febr. 15. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!