Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fülszúrás itán kb. mennyi...

Fülszúrás itán kb. mennyi időt kell várni hogy ki lehessen tágítani?

Figyelt kérdés
Sosem volt kiszúrva a fülem viszont szeretnék fültágitót és arra lennék kiváncsi hogy ha ki lesz szúrva a fülem akkor mennyi idő még begyógyul és mikor kezdhetem tágítani

2019. dec. 15. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindenképp vàrd meg hogy teljesen begyógyúljon, és csak azutàn tágísd!

Kb. 4 hónap. De személy függő

2019. dec. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sima füllyuk 1 hónap cimpába 1 év porcba.

Kezeld rendesen és 3-4 hetente 1 mérettel növelheted a vastagságát. Tágításnál használj vazelint, vagy valami síkosító olajat, kezeléshez octeniseptet.

Viszont lehet egyből 10mm-ig is tágítattni.

2019. dec. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

És gogy lehet egyből 10mm-resre kitágítani

2019. dec. 18. 15:01
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

Piercer segítségével. Ugye elmész egy szakemberhez,aki ejt egy vágást a cimpádon. Tetszőleges méretre.

Van aki áterőszakolja a füleden a tágítókat,egészen 10mmig,de az olyan embert kerüld el messzire. Az borzalmas következményekkel jár. Begyullad a füled,fáj mint a veszedelem és ugy ki lesz fordulva mint egy macska segglyuka. Nem valami guszta. Inkább lassan csináld magadnak,vagy szakemberrel aki vág.

2019. dec. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát én azt hiszem 10-15 napot vártam szúrás után, mielőtt tágítani kezdtem, most kb 8mmes fültágítóm van 1 hónap után
2020. febr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!