Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Conch piercing tapasztalat?

Conch piercing tapasztalat?

Figyelt kérdés

Milyen gyorsan gyógyult be?

Küzdősportolhatok vele?

Milyen ékszert érdemes legelőször tenni bele?

Első pár napon mire kell figyelni?



2019. dec. 15. 23:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem 3 conchom van, a legidősebb majdnem 1 éves. Még a mai napig vannak vele problémák. Szóval igen, a gyógyulás a porcos piercingeknek 1-2 év is lehet akár, evvel számolni kell.


Az, hogy küzdősportolhatsz-e vele... Őszintén nekem nem nagyon van semmiféle tapasztalatom a küzdősportokkal, nem tudom, hogy egy fülpiercing mekkora veszélyt jelenthet.


A legtöbb helyen nem is raknak be mást, csak azt a golyós, egyszerű piercinget. Karikát ilyenkor még egyáltalán nem jó ötlet belerakni, mert beleakad a haj, meg minden, lassabban gyógyul majd be.


Az első napokon ne annyira érje víz, hajsampon. Ha még is, akkor utána fertőtlenítsd. Ne fogdosd piszkos kézzel, fertőtlenítsd naponta többször.

2019. dec. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!