Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Aki allergiás a porcelánra,...

Aki allergiás a porcelánra, zselés műkörömre, géllakra mit találtatok amitől nem viszkettek, nem hólyagosodik be az ujjatok és tartós is legalább 2 hétre?

Figyelt kérdés
2019. dec. 17. 20:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Az eredeti természetes állapotot. És hidd el az a legjobb és a legszebb. A pasik amúgy is útálják a műkörmöt.
2019. dec. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Semmit, szomorú is vagyok miatta. Néha egy különleges alkalomra valami elegáns köröm nagyon hiányzik. A sima lakkot se bírom, így nálam csak a teljesen natúr köröm jöhet szóba. Én úgy tudom, hogy jelenleg nincs tartós alternatíva. :(
2019. dec. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Valóban szép az eredeti, természetes állapot, de karácsonykor, ünnepekkor, vagy csak azért mert ÉN (nem a pasik) szeretném, szeretnék szines körmöt, amit nem három naponta cserélek.


2. válaszoló: Én is szomorú vagyok miatta, kb 2 éve jött elősször elő. "Szerencsére" a körömlakkal nekem nincs bajom. Viszont a többi csak egyre rosszabb. Már csak éppenhogy érintkezek vele és majd megörülök a viszketéstől. És már fáj is. Még a shellac-kal szemezek, de azért elég drága, hogy megnézzem allergiás vagyok e rá. Pedig csak egy csepp is elég lenne a bőrömre és kb 1 óra mulva meg is tudnám :/

2019. dec. 17. 21:01
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
A shellac-ban is az van, mint a többiben, körömlakk, vagy japán manikűrt tudom javasolni, ami teljesen natúr, de legalább nagyon szépen csillog.
2019. dec. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

hogy utálom az ilyeneket, mint egyes... kis hlye enm érti, hogy nem azért vagyunk, hogy a "teremtés koronájának" kedvére tegyünk... bocsi fiúcska, senkit nem térítesz meg.


esetleg körömlakkból a maybelline és a she gel-like körömlakkjai elég jól tartanak, főleg ha ráhúzol egy átlátszó réteget is :/ okosabb ötletem nincs :(

2019. dec. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nekem is ez volt, 3 évig volt műkörmöm és géllakkom felváltva. Idén fogta magát a szervezetem és allergiás lett rá. Szerencsére a körmösöm elvégezte a tanfolyamot és ezt javasolta. Azóta ezt használja nálam (meg a többi allergiás hölgynél is). Imádom, nagyon egyszerű, nem kell vele annyit tökölni mint egy géllakkal vagy műkörömmel 😍😍

Ebben nincsen semmilyen allergizáló anyag és ugyanúgy lehet rá rajzolni, matricázni, stb...

Csak ajánlani tudom mindenkinek és remélem tudtam segíteni! ❤

2019. dec. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi, kipróbálom, amint lesz rá pénzem ☺️
2019. dec. 17. 23:18
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: géllakjuk is jó? Próbáltad?
2019. dec. 17. 23:31
 9/12 A kérdező kommentje:
És hol van ez a körmösöd? Székesfehérváron tudsz/tud valakit?
2019. dec. 17. 23:33
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem próbaltam a géllakkot, csak ezt a dipping systemet.

Bács-Kiskun megyében lakok, Székesfehérvárra nincs rálátásom.

Azt elfelejtettem írni, hogy ugyan olyan tartós, 3-4 hetente szoktam menni.

2019. dec. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!