Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire "kínai" a CCC...

Tényleg ennyire "kínai" a CCC termékek!?

Figyelt kérdés

Múlt évben volt 1 cipő amit a párom vett náluk.

A bélés varrása, gyakorlatilag első használatnál megadta magát.

Vissza vittük javításra, majd 2 hét múlva vissza jött, ott helyben az első próbát nem bírta a varrása, újabb kört ment, vissza jön már ránézésre lehetett látni hogy sikertelen. Ment a kukába.

Most unokahúgom küldi a képet, hogy a kiállított darabnak félig le van válva a talpa. :-D

Ennyire kínai termék, hogy a kínaiban jobb minőség van?



2019. dec. 18. 14:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Még nem volt ilyen problémám ccc-ben vásárolt lábbelivel.
2019. dec. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én egyszer kifogtam egy jobb darabot, ami közel egy évig bírta, de igen, kínai könnyűipari hulladékot árulnak, ami sikerül ahogy sikerül.


Két további cipőm is volt onnan, az egyikről azonnal mállani kezdett a festés, a másik meg egy hét hordás után fél számmal nagyobb lett. Vastagabb zoknit húztam hozzá, attól még nagyobb lett, végül odaadtam a barátnőm szocmunkás anyjának hogy adja oda egy nálam nagyobb lábú rászorulónak.

2019. dec. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én vettem ott egy őszi bőr cipőt, egy karcolás sincs rajta, pedig ez 2 hónapja volt. Férjem is vett magának egy őszi cipőt, első alkalommal szétmarta az impregnáló. De cafatokra. Szerencsére visszaadták az árát.
2019. dec. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Régen vettem ott egy bőr csizmát, kb egy hónap után már beázott.

Aztán egy hátizsákot is vettem nemrég, a cipzárról lejött azmivel el kell húzni.

2019. dec. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Egy szép bőrbakancsot vettem még ott régebben, nem is olcsón. Egy tél alatt levált a talpa.

Tavasszal újra vásároltam ott, leárazáskor két balerinacipőt, futkosni, nem vártam semmit, darabjuk kb. 2-3000 ft volt. Azok kibírtak egy nyarat és még egyben vannak. Barátom cipője szétjött egy nyár alatt.

Változó, én annyira nem szeretem, meg sok csicsás darab van, még a drágábbak közül is.

2019. dec. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem kb 5 cipőm van onnan. Sportcipő, bakancs és csizma. Mindegyiket rendszeresen használom, egyiknek sincs semmi baja.
2019. dec. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mindenki kínában és indiában gyártat s nemfoglalkoznak a minőséggel csak a haszonnal.

Termelődik a sok szemét közben az emberek pedig költik a pénzüket a nagy filléres dolgokra amelyeket eladnak itt nagyon sokszorosán!

2019. dec. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát oké, hogy CCC, de ott is több márka van..

Nekem volt 2 nyári cipőm onnan, vmi 1-2 ezer ftért vettem őket, de legolcsóbb és leggagyibb termékek voltak, szétmentek egy nyár alatt - ez azért olyan nagyon nem lepett meg ennyiért, erre számítottam.

Van onnan egy jobb cipőm, az másmilyen márkájú, drágább is volt, az jól bírja.

2019. dec. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2 éve vettem ott egy csizmát, pár hét után kilyukadt a talpa, visszavittem és kicserélték egy másik modellre, amit azóta nyúzok ősztől tavaszig, bulizni és abban járok és semmi baja. Szerintem típustól is függ, és persze márkától, mivel ott is különböző minőségű cuccok vannak.
2019. dec. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A Lasocki cipőkben én nem csalódtam, 3 évig hordtam egy bakancsot, októbertől márciusig, szinte minden nap, és csak azért nem hordom már, mert eléggé széttapostam, és már nem olyan szép, meg picit megkopott, de egyben van még mindig. Más márkát még nem vettem ott.
2019. dec. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!