Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyek olyan, mint...

Hogyan legyek olyan, mint Katalin hercegné?

Figyelt kérdés
Mi a tippetek, hogy hasonlítsak rá kívül-belűl? Egyébként kék szemem van, hosszú barna hajam. Próbálom úgy sminkelni magam ahogy ő...mit javasoltok még?
2019. dec. 22. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt javaslom, hogy inkább fogadd el saját magad, úgy ahogy vagy, ne akarj mást utánozni és majmolni. Légy egyedi.

Felfogásodat meg majd remélhetőleg kinövöd.

2019. dec. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Katalin hercegnének már van párja, Te mást akarjál, a Te karakterednek megfelelően öltözz, sminkelj.

Sikered lesz!

2019. dec. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy szó szerint olyan akarsz lenni, vagy csak tetszik a stílusa és a külseje. A viselkedése a protokoll miatt ilyen. Sose adhatja 100%ig önmagát, mert elő van írva, hogy viselkedhet.

Amúgy tanács:

-legyél "úrihölgy". Ne büfögj poénból. Legyen egyenes a tartásod, ne görnyedj. Sose viselj kirívó ruhákat, csak semmi dekoltázs és combvillantás. Az idegenekkel legyél udvarias. Ne viháncolj úgy hogy a szomszéd utcán is hallani lehessen. Ne veszekedj, hanem vitatkozz, meg biztos sok ilyen van még.

Ugye neki ezeket kötelező betartani, de nyilván mérlegelni kell, mert szerintem jobb elengedni néha magunkat, persze az alap dolgokat jó ha amúgy is betartjuk.


A ruhatárát meg könnyű lemásolni. Nem kell megvenni pont ugyanazokat a méregdrága darabokat, de hasonlókat tudsz szerezni. Amúgy ő is biztos szokott kényelmesbe lenni.

2019. dec. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Belül? Ugye tudod hogy igazából csak a családja tudja hogy ő milyen? Azért mert ahogy előttem már leírták, nagyon komoly szabályoknak kell megfelelnie pláne a nyilvánosság előtt. Minden előre el van tervezve, meg van írva.

Ha nagyon tetszik ez a stílus még mindíg tudsz így öltözni. De nem ajánlom hogy pontosan lemásold a ruháit, mert pl ha ő magas és vékony és te nem ilyen vagy hülyén fogsz kinézni. Tehát elegáns ruhákat mindenhol lehet venni, de olyat érdemes ami a TE testalkatodnak megfelelő.

2019. dec. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is tetszik a "stílusa" - ami azért nem teljesen az övé. De figyelembe kell venni, hogy például én télen is a tömegközlekedésen nyomorgok, a járművek meg szeretnek késni, azaz nem feltétlenül jó ötlet egy vékony kabátban, 20 denes harisnyaban és koromcipoben elindulnom.

Szerintem jó, ha az embernek van elképzelése, hogy na ez tetszik, de át kell gondolni, hogy te is hivatalos eseményekre mész e tárgyalni, valami főurnak a báljába, vagy max a kisboltig. (Akkorra is lehet inspiralodni, bár ez szerintem azért a többségnek megy [link]

[link]

Én azt javaslom, gondold át, mi az ami megfog a stílusában, és ezeket az elemeket próbáld saját magadhoz igazítani. Hiába áll neki jól a sötétzöld, ha téged ugyanaz a szín sapaszt.

2019. dec. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2019. dec. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!