Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az industrial piercing mennyir...

Lena7 kérdése:

Az industrial piercing mennyire fáj?

Figyelt kérdés
2019. dec. 29. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az fájt a legjobban az összes közül
2019. dec. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bár nincs, de én is azt hallottam mindenkitől (akinek van), hogy valóban baromira fáj, illetve igen nehezen gyógyul.
2019. dec. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Metionin ***** válasza:
100%
A szúrása nem volt para de utána eléggé fájt.
2019. dec. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eléggé fájt a szúrás, pedig jól bírom az ilyesmit. Utána ehyévig gyógyult. Nem türelmetleneknek való piercing, nagyon kell rá figyelni. De ha igazán szeretnéd, ez ne gátoljon meg, én nagyon szeretem az enyémet, szerintem jól néz ki.
2019. dec. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy évig gyógyult* előző voltam.
2019. dec. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én igazából csak a szúrástól félek

A fájdalmat jól viselem ,viszont nagyon sokan mondták ,hogy a szúrás nagyon fájdalmas és ezért elbizonytalanodtam

2019. dec. 30. 18:58
 7/8 Metionin ***** válasza:
100%
A szúrás nincs 2 perc, a gyógyulás viszont tényleg fájdalmas és valóban kb. egy év. Szóval ha csak a szúrástól félsz, akkor vágj bele csak tényleg tudatosítani kell magadban hogy utána a legkisebb érintésre is fájni fog, hónapokkal később is bedagad ha valami megnyomja stb. De akinek tényleg tetszik, annak megéri, én is annyit szívtam vele de ha visszamehetnék az időben, nem kérdés hogy újracsináltatnám.
2019. dec. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szúrás 4/10. Nekem a tragus sokkal jobban fájt.
2020. jan. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!